Na Topie
REKLAMA
REKLAMA
Nadchodzące wydarzenia
- 2626.Luty.Poniedziałek
Kreatywny Maluch poleca się na Luty.
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na zajęcia Kreatywny Maluch w Stawigudzie, które odbywają się
w poniedziałki w godz. 17.00-18.00 w budynku B
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego.Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem
zajęć w lutym 2018 😉 - 2727.Luty.WtorekBrak wydarzeń
- 2828.Luty.Środa
Prezentacja drużyny Stomilu Olsztyn
W ostatni dzień lutego odbędzie się w olsztyńskiej Hali Urania prezentacja Stomilu Olsztyn! ⚪️?
- 0101.Marzec.Czwartek
Koncert Chopinowski w Oranżerii Kultury
Brak informacji o tym wydarzeniu.
Pokaz finałowy Akademii Tańca Performance Flow.
Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku zaprasza do udziału w warsztatach Akademii Tańca Performance Flow. Pokaz finałowy odbędzie się w niedzielę, 1 marca o godz. 20 w sali kina.
Pokaz finałowy – 1.03.2015 (niedziela), godz. 20
Pokazy grup działających przy ROK „MG”: Taka Sytuacja, Gingers, City Dance, You Know, Gupa z Kowal Oleckich Na Maxa
Studio Tańca DanceOFFnia zaprezentuje:
Niesłyszalna
Lata 20-ste Gangstersie Układy
Kung FuSala kina ROK „MG”
- 0202.Marzec.Piątek
XXXIV Kaziuki Wilniuki
XXXIV Kaziuki- Wilniuki
Pod hasłem „WILEŃSZCZYZNA NA WARMII”
2 marca 2018 (piątek)
godz. 17.00
Miejsce: Hala MOSiR ul. Kazimierza Wielkiego 12A
Wstęp wolny!Wystąpią:
– Reprezentacyjny Polski Zespół Pieśni i Tańca „Wileńszczyzna” (Litwa)
– Zespół etnograficzny „Łałymka” (Litwa)
– Trio Hanki z Połukni (Litwa) - 0303.Marzec.Sobota
Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica
Biegowe przedwiośnie zaczyna się Wólce Orłowskiej.
Zapraszamy Państwa na “Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny z Nadleśnictwem Nidzica” na dystansie 5 km. Będzie to szybka trasa po drodze asfaltowej. Profil lekko z górki co ma gwarantować życiówki oczywiście oficjalne bo trasa z atestem.Uliczna gra harcerska z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy
Organizator Hufiec ZHP BartoszyceGra uliczna z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy WyklętychNauka gry tenisa ziemnego dla najmłodszych - Mrągowo.
Udział w projekcie jest darmowy!
Zapisy trwają do 10.02.2018 r.– Zajęcia odbędą się w 2 grupach 20 – osobowych,
– 12,5 godziny nauki (2,5 godziny tygodniowo),
– Zajęcia w soboty w godzinach 10-15:,
* Grupa 1 (10-12:30),
* Grupa 2 (12:30-15),
– Na zakończenie szkoleń turniej z nagrodami,
– Zajęcia dla dzieci w wieku 5 – 12 lat,
– Uczestnicy muszą być mieszkańcami miasta Mrągowo.Terminy spotkań:
– 17.02
– 24.02
– 3.03
– 10.03
– 17.03
Turniej na zakończenie szkolenia 24.03.2018 r. na godzinę 10 (1 i 2 grupa)Zajęcia odbędą się w Tennis Club Mrągowo przy ul. Młodkowskiego 40.
Zadanie współfinansowane przy użyciu środków Gminy Miasta Mrągowo.
Zapisy:
535 338 979
lukasz@siwik.com.pl - 0404.Marzec.Niedziela
Tropem Wilczym – Bieg - Dobre Miasto
TROPEM WILCZYM – BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH – DOBRE MIASTO 4.03.2018 r
TERMIN I MIEJSCE:
Zawody odbędą się 4 marca 2018 r. (niedziela) o godzinie 11.00.
START i META: ul. Warszawska w Dobrym Mieście na wysokości Urzędu Miejskiego
TRASA I DYSTANS BIEGU:
- Dystans: 1,963 kilometra.
- Trasa: ulice Dobrego Miasta – Warszawska, Zwycięstwa, Kolejowa, Chodkiewicza, łącznik osiedlowy, Pionierów, Kolejowa, Gdańska, łącznik z ul. Łużycką przy SP 2, Warszawska.
- Trasa zabezpieczona, zamknięta dla ruchu kołowego.
- Start 11.15
Bieg Tropem Wilczym w Lidzbarku Warmińskim
4 marca 2017, godz. 12.00
Park im. Ireny Kwinto, 11-100 Lidzbark Warmiński
Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma w pakiecie: okolicznościową koszulkę, numer startowy, medal, upominki organizatorów i sponsorów, ciepły posiłek, ciepłe napoje, zabezpieczenie trasy, miejsce na przebranie i depozyt, pomiar czasu.
TRASA, DYSTANS:
Bieg będzie się odbywać na 2 trasach.
– 1963m – Bieg rodzinny
– 5 km – aby wziąć udział w biegu należy obowiązkowo zarejestrować się w biegu na 1963 m.Limit miejsc to 140 osób
XXII Kaziuki Wilniuki w Bartoszyckim Domu Kultury
Zapraszamy na XXII odsłonę Kaziuków Wilniuków w BDK!
Wstęp BEZPŁATNYData: 4 marca 2018 r.
Godzina: 16:30
Miejsce: Bartoszycki Dom KulturyWystąpią:
– Zespół “Srebrne Nuty” (Bartoszyce)
– Folklorystyczny Zespół Pieśni i Tańca “Kałamajka” (Bartoszyce)
– Grupa Taneczna “Chorsina” (Lidzbark Warmiński)
– Reprezentacyjny Polski Zespół Pieśni i Tańca „Wileńszczyzna” (Litwa)
– Zespół etnograficzny „Łałymka” (Litwa)
– Trio Hanki z Połukni (Litwa)