Ogłoszenia drobne SMS

ogloszenia drobne sms - wiadomości gazeta warmińskapasek

Promocja: Ogłaszasz się 1 raz – my drukujemy 2 razy !!!

Twoje ogłoszenie drobne sms ukaże się w druku 2 razy  a potencjalni klienci będą mieć dostęp do Twojego ogłoszenia maksymalnie przez 24 dni. Kiedy wyślesz ogłoszenie drobne sms praktycznie od razu ukaże się ono na stronie www ogłoszeń drobnych sms gazety (możesz je zobaczyć). Po raz drugi wydrukujemy Twoje ogłoszenie w wydaniu papierowym bezpłatnego dwutygodnika Wiadomości Gazeta Warmińska.

Przez cały czas Twoje ogłoszenie będzie aktywne w internecie, dopóki nie wydamy kolejnego aktualnego numeru gazety. Możesz je wysłać ponownie na kolejny okres edycji na tych samych zasadach. WAŻNE: wszystkie ogłoszenia drobne sms ukazujące się w internecie, w zakładce Ogłoszenia drobne sms będą się ukazywały jako ogłoszenia zwykłe. W gazecie możemy je wyróżnić przez dodanie ramki i kolorowego tła, co jest uzależnione od ceny smsa – czytaj:  Regulamin ogłoszeń drobnych sms.

Uwaga: zgodnie z polityką gazety i jej linią nie zamieszczamy ogłoszeń towarzyskich lub mogących świadczyć w treści anonsu o tym,że jest to ogłoszenie kwalifikujace się do tej kategorii lub podobnych. 

Kategorie ogłoszeń drobnych

01 – auto-moto sprzedam, 02 – auto-moto kupię, 03 – inne kupię, 04 – inne sprzedam, 05 – komunikat , 06 – nauka , 07 – nieruchomości kupię , 08 – nieruchomości sprzedam,09 – praca dam , 10 – praca szukam , 11 – usługi , 12 – wynajmę , 13 – zamienię, 14 – zdrowie i uroda, 15 – zwierzęta

Aktualne ogłoszenia SMS