Zdarzenie z udziałem motocyklisty

0
293

Policjanci ruchu drogowego z Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w wyniku którego obrażeń doznał kierowca motocykla. Podczas manewru wyprzedzania, drogę motocykliście zajechał kierowca bmw. Czynności w tej sprawie prowadzi działdowska Policja.

W środę (15.05.2024 r.) na drodze wojewódzkiej nr 544 na trasie Działdowo – Mława w miejscowości Kisiny doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i kierowcy auta osobowego.

Skierowane na miejsce zdarzenia policyjne patrole ruchu drogowego ustaliły, że kierujący samochodem osobowym mieszkaniec Mławy, podejmując manewr wyprzedzania kolumny pojazdów, nie upewnił się co do możliwości przejazdu lewym pasem jezdni, w wyniku czego zajechał drogę  motocykliście, który był już w trakcie wyprzedzania.  Motocyklista w zaistniałej sytuacji, chcąc uniknąć zderzenia z bmw, najechał na krawężnik i wypadł z drogi, doznając ogólnych obrażeń ciała.

Kierujący jednośladem mieszkaniec gminy Rybno trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Działdowie.

BRAK KOMENTARZY