|
Pn | Wt | Śr | Czw | Pt | So | Nd |
---|
listopad | listopad | listopad | listopad | listopad | 1 Cały dzień 2018-12-01-2018-12-06 KINO NA TEMAT – seans z prelekcją | Grinch KNTJ – Kino na Temat | czw | 10:00 | | | | | | | | | | Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat | pn | 09:45 | | | | | | | | | | SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI | Grinch (2D,Dubbing) | czw | 15:45 | 18:00 | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | czw | 16:20 | | | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | czw | 17:00 | | | | | | | | | | SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM | Bohemna rapsodiia (2D,Napisy) | nd | 11:30 | | | | | | | | | | PREMIERA | Grinch (2D,Dubbing) | pt, sb | 11:00 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | nd, pn | 11:10 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | wt | 11:25 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | śr | 11:45 | 13:45 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | czw | 11:40 | 13:45 | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) – | pt, pn, wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 08:45 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, śr | 10:20 | 12:30 | 14:45 | 17:00 | | | | | | | wt | 10:00 | 10:45 | 14:45 | 17:00 | | | | | | | czw | 12:15 | 14:45 | | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:15 | 15:10 | 18:10 | 21:10 | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) – | pt | 09:30 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:00 | 13:30 | | | | | | | | | czw | 11:15 | 13:45 | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt | 17:40 | 20:50 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 17:20 | 20:50 | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:45 | 17:10 | 19:40 | | | | | | | | czw | 12:00 | 17:10 | 19:40 | | | | | | | | Eter (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:20 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | czw | 16:00 | 19:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Alfa (2D,Dubbing) – | pt | 09:15 | | | | | | | | | | Assassination Nation (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:20 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt | 09:45 | 20:10 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | | | | | | | | | | czw | 09:45 | 20:15 | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt | 14:15 | 20:20 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 14:15 | 20:00 | | | | | | | | | czw | 14:30 | 20:00 | | | | | | | | | Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) – | wt | 12:30 | | | | | | | | | | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) – | śr | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 09:55 | 16:00 | | | | | | | | | sb, nd, śr | 10:10 | 16:00 | | | | | | | | | pn | 10:00 | 16:00 | | | | | | | | | wt | 10:25 | 16:00 | | | | | | | | | czw | 10:25 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) – | wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) – | śr | 09:00 | 10:00 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt | 12:10 | 15:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, śr, czw | 12:40 | 15:30 | | | | | | | | | wt | 12:40 | 14:30 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) – | czw | 09:45 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:30 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) – | pt | 09:30 | | | | | | | | | | śr, czw | 09:00 | | | | | | | | | | Kler (2D,Oryginał) – | nd | 13:30 | | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 12:00 | 14:45 | | | | | | | | | sb, pn | 11:30 | 14:30 | | | | | | | | | nd | 14:30 | | | | | | | | | | wt | 11:30 | 15:30 | | | | | | | | | śr, czw | 11:45 | 14:30 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | | czw | 22:00 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt | 09:15 | 14:00 | | | | | | | | | sb, pn | 10:00 | 14:00 | | | | | | | | | nd, wt | 10:00 | | | | | | | | | | śr | 09:45 | 14:00 | | | | | | | | | czw | 14:00 | | | | | | | | | | Nocne istoty (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 22:10 | | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, sb, pn, śr | 11:20 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | nd | 10:50 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | wt | 13:20 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | czw | 11:20 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) – | wt | 09:45 | | | | | | | | | | Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) – | czw | 10:00 | | | | | | | | | |
13:00 -16:00 2018-12-01 Miejsce: Spichlerz, ul. Piastowska 13 Olsztyn Oczekiwać świąt można rozmaicie, wypełniając czas nerwową kolejką po karpia albo neurotycznym sprawdzaniem salda. Ale można przecież ominąć konsumpcję boczkiem i całą rodziną włączyć się w warsztaty tworzenia przestrzennych kalendarzy adwentowych! Emocje związane z późniejszym otwieraniem kolejnych okienek takiego kalendarza można porównać chyba jedynie z rozwijaniem choinkowych prezentów. Dlatego wpadajcie do nas powycinać, porysować, pokleić i przede wszystkim świetnie się bawić! WARSZTATY BEZPŁATNE (obowiązują zapisy: spichlerz@mok.olsztyn.pl) 18:00 -20:00 2018-12-01 Miejsce: Galeria DOBRO, ul. Stare Miasto 24/25 Olsztyn Porozmawiamy o najnowszej książce Chromrego, czyli „Elementarzu Polskim dla Polaka i Polki z Polski”. Polskę trudno jest zrozumieć. A co dopiero wytłumaczyć na obrazkach. Bolesław Chromry podjął się heroicznej próby narysowania i opisania najważniejszego kraju na świecie. Elementarz to encyklopedia wiedzy, którą niby wszyscy posiadamy, ale próbujemy o niej zapomnieć i zamieść pod dywan. Chromry wyciąga te trupy z szafy i sadza je przy stole nakrytym biało-czerwoną flagą i ironią, która jest niezbędna, żeby w Polsce przetrwać. WSTĘP WOLNY
| 2 Cały dzień 2018-12-02-2018-12-06 KINO NA TEMAT – seans z prelekcją | Grinch KNTJ – Kino na Temat | czw | 10:00 | | | | | | | | | | Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat | pn | 09:45 | | | | | | | | | | SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI | Grinch (2D,Dubbing) | czw | 15:45 | 18:00 | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | czw | 16:20 | | | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | czw | 17:00 | | | | | | | | | | SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM | Bohemna rapsodiia (2D,Napisy) | nd | 11:30 | | | | | | | | | | PREMIERA | Grinch (2D,Dubbing) | pt, sb | 11:00 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | nd, pn | 11:10 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | wt | 11:25 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | śr | 11:45 | 13:45 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | czw | 11:40 | 13:45 | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) – | pt, pn, wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 08:45 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, śr | 10:20 | 12:30 | 14:45 | 17:00 | | | | | | | wt | 10:00 | 10:45 | 14:45 | 17:00 | | | | | | | czw | 12:15 | 14:45 | | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:15 | 15:10 | 18:10 | 21:10 | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) – | pt | 09:30 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:00 | 13:30 | | | | | | | | | czw | 11:15 | 13:45 | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt | 17:40 | 20:50 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 17:20 | 20:50 | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:45 | 17:10 | 19:40 | | | | | | | | czw | 12:00 | 17:10 | 19:40 | | | | | | | | Eter (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:20 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | czw | 16:00 | 19:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Alfa (2D,Dubbing) – | pt | 09:15 | | | | | | | | | | Assassination Nation (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:20 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt | 09:45 | 20:10 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | | | | | | | | | | czw | 09:45 | 20:15 | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt | 14:15 | 20:20 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 14:15 | 20:00 | | | | | | | | | czw | 14:30 | 20:00 | | | | | | | | | Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) – | wt | 12:30 | | | | | | | | | | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) – | śr | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 09:55 | 16:00 | | | | | | | | | sb, nd, śr | 10:10 | 16:00 | | | | | | | | | pn | 10:00 | 16:00 | | | | | | | | | wt | 10:25 | 16:00 | | | | | | | | | czw | 10:25 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) – | wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) – | śr | 09:00 | 10:00 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt | 12:10 | 15:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, śr, czw | 12:40 | 15:30 | | | | | | | | | wt | 12:40 | 14:30 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) – | czw | 09:45 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:30 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) – | pt | 09:30 | | | | | | | | | | śr, czw | 09:00 | | | | | | | | | | Kler (2D,Oryginał) – | nd | 13:30 | | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 12:00 | 14:45 | | | | | | | | | sb, pn | 11:30 | 14:30 | | | | | | | | | nd | 14:30 | | | | | | | | | | wt | 11:30 | 15:30 | | | | | | | | | śr, czw | 11:45 | 14:30 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | | czw | 22:00 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt | 09:15 | 14:00 | | | | | | | | | sb, pn | 10:00 | 14:00 | | | | | | | | | nd, wt | 10:00 | | | | | | | | | | śr | 09:45 | 14:00 | | | | | | | | | czw | 14:00 | | | | | | | | | | Nocne istoty (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 22:10 | | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, sb, pn, śr | 11:20 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | nd | 10:50 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | wt | 13:20 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | czw | 11:20 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) – | wt | 09:45 | | | | | | | | | | Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) – | czw | 10:00 | | | | | | | | | |
|
3 Cały dzień 2018-12-03-2018-12-06 KINO NA TEMAT – seans z prelekcją | Grinch KNTJ – Kino na Temat | czw | 10:00 | | | | | | | | | | Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat | pn | 09:45 | | | | | | | | | | SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI | Grinch (2D,Dubbing) | czw | 15:45 | 18:00 | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | czw | 16:20 | | | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | czw | 17:00 | | | | | | | | | | SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM | Bohemna rapsodiia (2D,Napisy) | nd | 11:30 | | | | | | | | | | PREMIERA | Grinch (2D,Dubbing) | pt, sb | 11:00 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | nd, pn | 11:10 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | wt | 11:25 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | śr | 11:45 | 13:45 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | czw | 11:40 | 13:45 | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) – | pt, pn, wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 08:45 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, śr | 10:20 | 12:30 | 14:45 | 17:00 | | | | | | | wt | 10:00 | 10:45 | 14:45 | 17:00 | | | | | | | czw | 12:15 | 14:45 | | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:15 | 15:10 | 18:10 | 21:10 | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) – | pt | 09:30 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:00 | 13:30 | | | | | | | | | czw | 11:15 | 13:45 | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt | 17:40 | 20:50 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 17:20 | 20:50 | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:45 | 17:10 | 19:40 | | | | | | | | czw | 12:00 | 17:10 | 19:40 | | | | | | | | Eter (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:20 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | czw | 16:00 | 19:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Alfa (2D,Dubbing) – | pt | 09:15 | | | | | | | | | | Assassination Nation (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:20 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt | 09:45 | 20:10 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | | | | | | | | | | czw | 09:45 | 20:15 | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt | 14:15 | 20:20 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 14:15 | 20:00 | | | | | | | | | czw | 14:30 | 20:00 | | | | | | | | | Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) – | wt | 12:30 | | | | | | | | | | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) – | śr | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 09:55 | 16:00 | | | | | | | | | sb, nd, śr | 10:10 | 16:00 | | | | | | | | | pn | 10:00 | 16:00 | | | | | | | | | wt | 10:25 | 16:00 | | | | | | | | | czw | 10:25 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) – | wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) – | śr | 09:00 | 10:00 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt | 12:10 | 15:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, śr, czw | 12:40 | 15:30 | | | | | | | | | wt | 12:40 | 14:30 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) – | czw | 09:45 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:30 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) – | pt | 09:30 | | | | | | | | | | śr, czw | 09:00 | | | | | | | | | | Kler (2D,Oryginał) – | nd | 13:30 | | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 12:00 | 14:45 | | | | | | | | | sb, pn | 11:30 | 14:30 | | | | | | | | | nd | 14:30 | | | | | | | | | | wt | 11:30 | 15:30 | | | | | | | | | śr, czw | 11:45 | 14:30 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | | czw | 22:00 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt | 09:15 | 14:00 | | | | | | | | | sb, pn | 10:00 | 14:00 | | | | | | | | | nd, wt | 10:00 | | | | | | | | | | śr | 09:45 | 14:00 | | | | | | | | | czw | 14:00 | | | | | | | | | | Nocne istoty (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 22:10 | | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, sb, pn, śr | 11:20 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | nd | 10:50 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | wt | 13:20 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | czw | 11:20 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) – | wt | 09:45 | | | | | | | | | | Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) – | czw | 10:00 | | | | | | | | | |
19:00 -21:00 2018-12-03 Teatr Prawie Dorosły z Bartąga oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają na pierwszy otwarty pokaz warsztatowy projektu “Love Story” w reżyserii Agnieszki Reimus Knezevic na podstawie wybranych tekstów William’a Shakespear’a, który odbędzie się w poniedziałek 03.12.2018 r. o godz. 19:00 w sali GOK w Stawigudzie. Wystąpią: Ofelia-Ewa Giedych Apoloniusz-Andrzej Dombrzalski Kasia-Izabela Kościesza Piotrek-Tomasz Nierodziński Julia-Iwona Plaskota Romek-Janusz Żygadło Narrator-Szymon Rogalski Projekt dofinansowany ze środków finansowych Funduszu Aktywizacji Twórczości Teatralnej.
| 4 Cały dzień 2018-12-04-2018-12-06 KINO NA TEMAT – seans z prelekcją | Grinch KNTJ – Kino na Temat | czw | 10:00 | | | | | | | | | | Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat | pn | 09:45 | | | | | | | | | | SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI | Grinch (2D,Dubbing) | czw | 15:45 | 18:00 | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | czw | 16:20 | | | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | czw | 17:00 | | | | | | | | | | SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM | Bohemna rapsodiia (2D,Napisy) | nd | 11:30 | | | | | | | | | | PREMIERA | Grinch (2D,Dubbing) | pt, sb | 11:00 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | nd, pn | 11:10 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | wt | 11:25 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | śr | 11:45 | 13:45 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | czw | 11:40 | 13:45 | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) – | pt, pn, wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 08:45 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, śr | 10:20 | 12:30 | 14:45 | 17:00 | | | | | | | wt | 10:00 | 10:45 | 14:45 | 17:00 | | | | | | | czw | 12:15 | 14:45 | | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:15 | 15:10 | 18:10 | 21:10 | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) – | pt | 09:30 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:00 | 13:30 | | | | | | | | | czw | 11:15 | 13:45 | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt | 17:40 | 20:50 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 17:20 | 20:50 | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:45 | 17:10 | 19:40 | | | | | | | | czw | 12:00 | 17:10 | 19:40 | | | | | | | | Eter (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:20 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | czw | 16:00 | 19:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Alfa (2D,Dubbing) – | pt | 09:15 | | | | | | | | | | Assassination Nation (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:20 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt | 09:45 | 20:10 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | | | | | | | | | | czw | 09:45 | 20:15 | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt | 14:15 | 20:20 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 14:15 | 20:00 | | | | | | | | | czw | 14:30 | 20:00 | | | | | | | | | Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) – | wt | 12:30 | | | | | | | | | | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) – | śr | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 09:55 | 16:00 | | | | | | | | | sb, nd, śr | 10:10 | 16:00 | | | | | | | | | pn | 10:00 | 16:00 | | | | | | | | | wt | 10:25 | 16:00 | | | | | | | | | czw | 10:25 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) – | wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) – | śr | 09:00 | 10:00 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt | 12:10 | 15:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, śr, czw | 12:40 | 15:30 | | | | | | | | | wt | 12:40 | 14:30 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) – | czw | 09:45 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:30 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) – | pt | 09:30 | | | | | | | | | | śr, czw | 09:00 | | | | | | | | | | Kler (2D,Oryginał) – | nd | 13:30 | | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 12:00 | 14:45 | | | | | | | | | sb, pn | 11:30 | 14:30 | | | | | | | | | nd | 14:30 | | | | | | | | | | wt | 11:30 | 15:30 | | | | | | | | | śr, czw | 11:45 | 14:30 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | | czw | 22:00 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt | 09:15 | 14:00 | | | | | | | | | sb, pn | 10:00 | 14:00 | | | | | | | | | nd, wt | 10:00 | | | | | | | | | | śr | 09:45 | 14:00 | | | | | | | | | czw | 14:00 | | | | | | | | | | Nocne istoty (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 22:10 | | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, sb, pn, śr | 11:20 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | nd | 10:50 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | wt | 13:20 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | czw | 11:20 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) – | wt | 09:45 | | | | | | | | | | Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) – | czw | 10:00 | | | | | | | | | |
17:00 -19:00 2018-12-04 Miejsce: Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały 3b Olsztyn MCY7880 – za parawanem tego enigmatycznego zbiorku literek i cyfr kryje się kolejna perełka prezentowana jako Eksponat Miesiąca w Muzeum Nowoczesności. Ponownie wracamy do zabytków krajowej informatyki: maleńki przedmiot, który pokażemy Państwu, to 8-bitowy mikroprocesor z 1982 roku. Co najistotniejsze – jest to do dziś jedyne urządzenie tego rodzaju skonstruowane i wyprodukowane w Polsce. O tym skromnym, acz wielkim układzie i raju utraconym polskiej informatyki opowie Leszek Madeja. WSTĘP WOLNY
| 5 Cały dzień 2018-12-05-2018-12-06 KINO NA TEMAT – seans z prelekcją | Grinch KNTJ – Kino na Temat | czw | 10:00 | | | | | | | | | | Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat | pn | 09:45 | | | | | | | | | | SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI | Grinch (2D,Dubbing) | czw | 15:45 | 18:00 | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | czw | 16:20 | | | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | czw | 17:00 | | | | | | | | | | SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM | Bohemna rapsodiia (2D,Napisy) | nd | 11:30 | | | | | | | | | | PREMIERA | Grinch (2D,Dubbing) | pt, sb | 11:00 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | nd, pn | 11:10 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | wt | 11:25 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | śr | 11:45 | 13:45 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | czw | 11:40 | 13:45 | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) – | pt, pn, wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 08:45 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, śr | 10:20 | 12:30 | 14:45 | 17:00 | | | | | | | wt | 10:00 | 10:45 | 14:45 | 17:00 | | | | | | | czw | 12:15 | 14:45 | | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:15 | 15:10 | 18:10 | 21:10 | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) – | pt | 09:30 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:00 | 13:30 | | | | | | | | | czw | 11:15 | 13:45 | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt | 17:40 | 20:50 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 17:20 | 20:50 | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:45 | 17:10 | 19:40 | | | | | | | | czw | 12:00 | 17:10 | 19:40 | | | | | | | | Eter (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:20 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | czw | 16:00 | 19:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Alfa (2D,Dubbing) – | pt | 09:15 | | | | | | | | | | Assassination Nation (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:20 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt | 09:45 | 20:10 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | | | | | | | | | | czw | 09:45 | 20:15 | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt | 14:15 | 20:20 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 14:15 | 20:00 | | | | | | | | | czw | 14:30 | 20:00 | | | | | | | | | Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) – | wt | 12:30 | | | | | | | | | | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) – | śr | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 09:55 | 16:00 | | | | | | | | | sb, nd, śr | 10:10 | 16:00 | | | | | | | | | pn | 10:00 | 16:00 | | | | | | | | | wt | 10:25 | 16:00 | | | | | | | | | czw | 10:25 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) – | wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) – | śr | 09:00 | 10:00 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt | 12:10 | 15:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, śr, czw | 12:40 | 15:30 | | | | | | | | | wt | 12:40 | 14:30 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) – | czw | 09:45 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:30 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) – | pt | 09:30 | | | | | | | | | | śr, czw | 09:00 | | | | | | | | | | Kler (2D,Oryginał) – | nd | 13:30 | | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 12:00 | 14:45 | | | | | | | | | sb, pn | 11:30 | 14:30 | | | | | | | | | nd | 14:30 | | | | | | | | | | wt | 11:30 | 15:30 | | | | | | | | | śr, czw | 11:45 | 14:30 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | | czw | 22:00 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt | 09:15 | 14:00 | | | | | | | | | sb, pn | 10:00 | 14:00 | | | | | | | | | nd, wt | 10:00 | | | | | | | | | | śr | 09:45 | 14:00 | | | | | | | | | czw | 14:00 | | | | | | | | | | Nocne istoty (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 22:10 | | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, sb, pn, śr | 11:20 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | nd | 10:50 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | wt | 13:20 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | czw | 11:20 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) – | wt | 09:45 | | | | | | | | | | Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) – | czw | 10:00 | | | | | | | | | |
18:00 -20:00 2018-12-05 Miejsce: Kamienica Naujacka, ul. Erwina Kruka 3 Olsztyn Tym razem – czarny humor w czerwonej oberży! Trochę kryminał, a trochę komedia. Trochę stare kino, a trochę aktualne rozważania na temat hipokryzji bigotów. Dodatkowo niepodrabialny uśmiech Fernandela dopełni bezprecedensowy uśmiech Zygmunta Kałużyńskiego, który w stulecie swoich urodzin zaprosi Was na projekcję w archiwalnym nagraniu „Pereł z lamusa”. Prowadzenie: Michał Zarecki CZERWONA OBERŻA Komedia kryminalna, Francja 1951 Reżyseria: Claude Autant-Lara WSTĘP WOLNY
| 6 Cały dzień 2018-12-06 KINO NA TEMAT – seans z prelekcją | Grinch KNTJ – Kino na Temat | czw | 10:00 | | | | | | | | | | Kacper i Emma w teatrze – Kino na Temat | pn | 09:45 | | | | | | | | | | SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI | Grinch (2D,Dubbing) | czw | 15:45 | 18:00 | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | czw | 16:20 | | | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | czw | 17:00 | | | | | | | | | | SEANS Z DUBBINGIEM UKRAIŃSKIM | Bohemna rapsodiia (2D,Napisy) | nd | 11:30 | | | | | | | | | | PREMIERA | Grinch (2D,Dubbing) | pt, sb | 11:00 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | nd, pn | 11:10 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | wt | 11:25 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | śr | 11:45 | 13:45 | 15:45 | 18:00 | | | | | | | czw | 11:40 | 13:45 | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) – | pt, pn, wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 08:45 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, śr | 10:20 | 12:30 | 14:45 | 17:00 | | | | | | | wt | 10:00 | 10:45 | 14:45 | 17:00 | | | | | | | czw | 12:15 | 14:45 | | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:15 | 15:10 | 18:10 | 21:10 | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) – | pt | 09:30 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:00 | 13:30 | | | | | | | | | czw | 11:15 | 13:45 | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt | 17:40 | 20:50 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 17:20 | 20:50 | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:45 | 17:10 | 19:40 | | | | | | | | czw | 12:00 | 17:10 | 19:40 | | | | | | | | Eter (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:20 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | czw | 16:00 | 19:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Alfa (2D,Dubbing) – | pt | 09:15 | | | | | | | | | | Assassination Nation (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:20 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt | 09:45 | 20:10 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | | | | | | | | | | czw | 09:45 | 20:15 | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt | 14:15 | 20:20 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 14:15 | 20:00 | | | | | | | | | czw | 14:30 | 20:00 | | | | | | | | | Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) – | wt | 12:30 | | | | | | | | | | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) – | śr | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 09:55 | 16:00 | | | | | | | | | sb, nd, śr | 10:10 | 16:00 | | | | | | | | | pn | 10:00 | 16:00 | | | | | | | | | wt | 10:25 | 16:00 | | | | | | | | | czw | 10:25 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) – | wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (3D,Dubbing) – | śr | 09:00 | 10:00 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt | 12:10 | 15:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, śr, czw | 12:40 | 15:30 | | | | | | | | | wt | 12:40 | 14:30 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) – | czw | 09:45 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:30 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) – | pt | 09:30 | | | | | | | | | | śr, czw | 09:00 | | | | | | | | | | Kler (2D,Oryginał) – | nd | 13:30 | | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 12:00 | 14:45 | | | | | | | | | sb, pn | 11:30 | 14:30 | | | | | | | | | nd | 14:30 | | | | | | | | | | wt | 11:30 | 15:30 | | | | | | | | | śr, czw | 11:45 | 14:30 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | | czw | 22:00 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt | 09:15 | 14:00 | | | | | | | | | sb, pn | 10:00 | 14:00 | | | | | | | | | nd, wt | 10:00 | | | | | | | | | | śr | 09:45 | 14:00 | | | | | | | | | czw | 14:00 | | | | | | | | | | Nocne istoty (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 22:10 | | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, sb, pn, śr | 11:20 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | nd | 10:50 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | wt | 13:20 | 16:10 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | czw | 11:20 | 18:50 | 21:30 | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) – | wt | 09:45 | | | | | | | | | | Zegar czarnoksiężnika (2D,Dubbing) – | czw | 10:00 | | | | | | | | | |
| 7 Cały dzień 2018-12-07-2018-12-13 KINO KOBIET | Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | MARATON FILMOWY | Maraton Władcy Pierścieni | pt | 23:00 | | | | | | | | | | KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ | Grinch KNTJ – Kino na Temat | sb | 15:00 | | | | | | | | | | SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI | Grinch (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:00 | 12:15 | 14:30 | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:30 | 12:45 | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | sb, nd | 11:15 | | | | | | | | | | SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM | Narodzhennia zirky (2D,Dubbing) | nd | 11:45 | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Winni – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Cicha noc KD – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | | | | | | | | | | czw | 18:00 | | | | | | | | | | PREMIERA | Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy) | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | pt | 11:30 | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr | 10:30 | 12:45 | 17:00 | | | | | | | | sb, nd | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 17:00 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Dubbing) | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 17:15 | | | | | | | | | nd | 10:10 | 17:15 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | pt, nd, wt, śr, czw | 14:30 | 20:00 | | | | | | | | | sb | 15:15 | 20:00 | | | | | | | | | pn | 13:00 | 20:00 | | | | | | | | | Fuga (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 19:30 | 21:45 | | | | | | | | | Był sobie Deadpool (2D,Napisy) | śr, czw | 19:15 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | | | | | | | sb, nd | 16:45 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt | 11:30 | 14:00 | 18:00 | | | | | | | | sb | 11:30 | 13:10 | 18:00 | | | | | | | | nd, wt, śr | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | pn | 11:45 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | czw | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn | 08:30 | 09:00 | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, wt | 13:00 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | pn | 14:30 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | śr, czw | 13:00 | 22:00 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, czw | 10:20 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | śr | 09:30 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 16:30 | 18:30 | 21:30 | | | | | | | | pn | 16:30 | 21:50 | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:20 | 21:50 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt, nd | 15:40 | | | | | | | | | | sb, pn, wt, czw | 10:10 | 15:40 | | | | | | | | | śr | 09:30 | 15:40 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt | 09:00 | 10:15 | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 08:45 | 16:00 | | | | | | | | | pn | 10:00 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:50 | | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt | 18:15 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | pt, sb, nd, pn, śr, czw | 10:50 | | | | | | | | | | Eter (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:30 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) | pt | 08:30 | | | | | | | | | | Kamerdyner (2D,Oryginał) | pt | 10:30 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt, nd | 13:10 | | | | | | | | | | sb | 13:15 | | | | | | | | | | pn, wt, śr, czw | 11:15 | 13:10 | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) | pt | 13:00 | | | | | | | | | | sb, nd, wt, śr, czw | 13:45 | | | | | | | | | | pn | 14:00 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
10:00 -14:00 2018-12-07 Miejsce: Kamienica Naujacka, ul. Erwina Kruka 3 Olsztyn Wszystkie dzieci, jak wiadomo, nasze są. Wspólnie z nimi sprawdzimy, czy pasterze śpiewają, a bydlęta klękają. Zapraszamy na IX Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek! Warunki uczestnictwa w poniższym regulaminie. Kategorie wiekowe: • kl. I-III szkoły podstawowej • kl. IV-VI szkoły podstawowej • kl. VII-VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum Cele konkursu: • pobudzenie aktywności twórczej uczniów • promocja utalentowanych dzieci i młodzieży • umożliwienie publicznej prezentacji umiejętności wokalnych • kultywowanie wśród dzieci tradycji Świąt Bożego Narodzenia UDZIAŁ BEZPŁATNY (zgłoszenia: imprezy@mok.olsztyn.pl) Czekamy na Was do 3 grudnia 2018 roku. Czym prędzej się wybierajcie! 20:00 -22:00 2018-12-07 Miejsce: Galeria DOBRO, ul. Stare Miasto 24/25 Olsztyn Mazut to działania Pawła Starca i Michała Turowskiego na pograniczu lo-fi acid techno, industrialu i szeroko pojętego hałasu. Mazut to muzyka brudna, prosta i prymitywna. Macio Moretti, mający na koncie hałasowanie w niezliczonych projektach, w tym m.in. Starzy Singers, ParisTetris czy oczywiście Mitch&Mitch, to polski niezal w pigułce. Nieprzewidywalny, szalony i zaraźliwy. Razem jako Mazutti proponują mieszankę łączącą ich wspólne fascynacje dorobkiem Jerzego Miliana i kompozycji Krzysztofa Knittela, przefiltrowane przez wrażliwość szkoły chicagowskiej oraz dorobek sceny kolońskiej. To może być prawda, albo to może nie być prawda. Chyba nie. Paweł Starzec – biała koszula, malox, laptop, elektronika z kablami, charyzma Michał Turowski – elektronika, klawisze z elektroniką, kable, efekty, batyskaf, biała koszula Macio Moretti – charyzma666, miotełki, mate, centrala, werbel, ksylofon, Opel Astra WSTĘP WOLNY
| 8 Cały dzień 2018-12-08-2018-12-13 KINO KOBIET | Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | MARATON FILMOWY | Maraton Władcy Pierścieni | pt | 23:00 | | | | | | | | | | KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ | Grinch KNTJ – Kino na Temat | sb | 15:00 | | | | | | | | | | SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI | Grinch (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:00 | 12:15 | 14:30 | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:30 | 12:45 | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | sb, nd | 11:15 | | | | | | | | | | SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM | Narodzhennia zirky (2D,Dubbing) | nd | 11:45 | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Winni – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Cicha noc KD – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | | | | | | | | | | czw | 18:00 | | | | | | | | | | PREMIERA | Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy) | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | pt | 11:30 | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr | 10:30 | 12:45 | 17:00 | | | | | | | | sb, nd | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 17:00 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Dubbing) | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 17:15 | | | | | | | | | nd | 10:10 | 17:15 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | pt, nd, wt, śr, czw | 14:30 | 20:00 | | | | | | | | | sb | 15:15 | 20:00 | | | | | | | | | pn | 13:00 | 20:00 | | | | | | | | | Fuga (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 19:30 | 21:45 | | | | | | | | | Był sobie Deadpool (2D,Napisy) | śr, czw | 19:15 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | | | | | | | sb, nd | 16:45 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt | 11:30 | 14:00 | 18:00 | | | | | | | | sb | 11:30 | 13:10 | 18:00 | | | | | | | | nd, wt, śr | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | pn | 11:45 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | czw | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn | 08:30 | 09:00 | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, wt | 13:00 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | pn | 14:30 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | śr, czw | 13:00 | 22:00 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, czw | 10:20 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | śr | 09:30 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 16:30 | 18:30 | 21:30 | | | | | | | | pn | 16:30 | 21:50 | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:20 | 21:50 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt, nd | 15:40 | | | | | | | | | | sb, pn, wt, czw | 10:10 | 15:40 | | | | | | | | | śr | 09:30 | 15:40 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt | 09:00 | 10:15 | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 08:45 | 16:00 | | | | | | | | | pn | 10:00 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:50 | | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt | 18:15 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | pt, sb, nd, pn, śr, czw | 10:50 | | | | | | | | | | Eter (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:30 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) | pt | 08:30 | | | | | | | | | | Kamerdyner (2D,Oryginał) | pt | 10:30 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt, nd | 13:10 | | | | | | | | | | sb | 13:15 | | | | | | | | | | pn, wt, śr, czw | 11:15 | 13:10 | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) | pt | 13:00 | | | | | | | | | | sb, nd, wt, śr, czw | 13:45 | | | | | | | | | | pn | 14:00 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
09:00 -15:00 2018-12-08 Miejsce: Spichlerz, ul. Piastowska 13 Olsztyn Marzy nam się szycie jak w Madrycie. Bo nie lubimy dziur: na przykład w moście, w zębie albo w budżecie. A zwłaszcza tych najgorszych – w sercu. Dlatego zapraszamy do wspólnego szycia z myślą o innych! Razem wyczarujemy miękkie zabawki i ozdoby świąteczne dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych oraz ocieplacze na zmarznięte nosy ukochanych osób. Uwaga! Mile widziane własne maszyny do szycia. WARSZTATY BEZPŁATNE (obowiązują zapisy: spichlerz@mok.olsztyn.pl) Współorganizacja: Komitet Społeczny „Szyjemy dla dzieciaków z oddziałów szpitalnych i domów dziecka” i Koło Gospodyń Prowincjonalnych. 10:00 -13:00 2018-12-08 Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM, ul. Dybowskiego 11 W tych deficytowych chwilach, kiedy więcej nas łączy, niż dzieli, kolędy urzekają swą prostotą i naturalnością, poruszając w nas najczulsze struny. Nawet największy malkontent musi przyznać, że ich dźwięki naprawdę przywołują zapachy z dzieciństwa, kiedy wszystko było ciepłe i proste. Dlatego pielęgnowanie tradycji śpiewania kolęd jest tak ważne. I dlatego zapraszamy na V Warmińsko-Mazurski Festiwal Chórów i Zespołów Wokalnych Uniwersytetów i Akademii Trzeciego Wieku „Hej kolęda”. WSTĘP WOLNY Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Miasta Olsztyna.
| 9 Cały dzień 2018-12-09-2018-12-13 KINO KOBIET | Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | MARATON FILMOWY | Maraton Władcy Pierścieni | pt | 23:00 | | | | | | | | | | KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ | Grinch KNTJ – Kino na Temat | sb | 15:00 | | | | | | | | | | SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI | Grinch (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:00 | 12:15 | 14:30 | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:30 | 12:45 | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | sb, nd | 11:15 | | | | | | | | | | SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM | Narodzhennia zirky (2D,Dubbing) | nd | 11:45 | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Winni – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Cicha noc KD – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | | | | | | | | | | czw | 18:00 | | | | | | | | | | PREMIERA | Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy) | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | pt | 11:30 | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr | 10:30 | 12:45 | 17:00 | | | | | | | | sb, nd | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 17:00 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Dubbing) | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 17:15 | | | | | | | | | nd | 10:10 | 17:15 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | pt, nd, wt, śr, czw | 14:30 | 20:00 | | | | | | | | | sb | 15:15 | 20:00 | | | | | | | | | pn | 13:00 | 20:00 | | | | | | | | | Fuga (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 19:30 | 21:45 | | | | | | | | | Był sobie Deadpool (2D,Napisy) | śr, czw | 19:15 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | | | | | | | sb, nd | 16:45 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt | 11:30 | 14:00 | 18:00 | | | | | | | | sb | 11:30 | 13:10 | 18:00 | | | | | | | | nd, wt, śr | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | pn | 11:45 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | czw | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn | 08:30 | 09:00 | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, wt | 13:00 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | pn | 14:30 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | śr, czw | 13:00 | 22:00 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, czw | 10:20 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | śr | 09:30 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 16:30 | 18:30 | 21:30 | | | | | | | | pn | 16:30 | 21:50 | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:20 | 21:50 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt, nd | 15:40 | | | | | | | | | | sb, pn, wt, czw | 10:10 | 15:40 | | | | | | | | | śr | 09:30 | 15:40 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt | 09:00 | 10:15 | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 08:45 | 16:00 | | | | | | | | | pn | 10:00 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:50 | | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt | 18:15 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | pt, sb, nd, pn, śr, czw | 10:50 | | | | | | | | | | Eter (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:30 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) | pt | 08:30 | | | | | | | | | | Kamerdyner (2D,Oryginał) | pt | 10:30 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt, nd | 13:10 | | | | | | | | | | sb | 13:15 | | | | | | | | | | pn, wt, śr, czw | 11:15 | 13:10 | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) | pt | 13:00 | | | | | | | | | | sb, nd, wt, śr, czw | 13:45 | | | | | | | | | | pn | 14:00 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
12:00 -16:00 2018-12-09 Miejsce: Scena Staromiejska i Galeria DOBRO, ul. Stare Miasto 24/25 Nie o to chodzi, czy wierzymy w Mikołaja. Ważne, czy wierzyć w niego chcemy. Rozsądek i logika, owszem, przydają się w życiu, ale wszak przychodzi i taki czas, gdy zamaszystym gestem odwieszamy je na kołek. Sądzimy, że 9.12 to dobra data, by bezceremonialnie zacząć tarzać się w najczystszej magii świąt. Polecamy to również Wam! Zajrzyjcie do nas na Stare Miasto, gdzie przygotujemy garść świątecznych animacji i muzycznych niespodzianek. Wspólnie spróbujemy też obdarzyć dobrem tych, którzy z różnych powodów nie spodziewają się gwiazdkowych prezentów. WSTĘP WOLNY
|
10 Cały dzień 2018-12-10-2018-12-13 KINO KOBIET | Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | MARATON FILMOWY | Maraton Władcy Pierścieni | pt | 23:00 | | | | | | | | | | KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ | Grinch KNTJ – Kino na Temat | sb | 15:00 | | | | | | | | | | SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI | Grinch (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:00 | 12:15 | 14:30 | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:30 | 12:45 | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | sb, nd | 11:15 | | | | | | | | | | SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM | Narodzhennia zirky (2D,Dubbing) | nd | 11:45 | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Winni – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Cicha noc KD – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | | | | | | | | | | czw | 18:00 | | | | | | | | | | PREMIERA | Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy) | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | pt | 11:30 | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr | 10:30 | 12:45 | 17:00 | | | | | | | | sb, nd | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 17:00 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Dubbing) | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 17:15 | | | | | | | | | nd | 10:10 | 17:15 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | pt, nd, wt, śr, czw | 14:30 | 20:00 | | | | | | | | | sb | 15:15 | 20:00 | | | | | | | | | pn | 13:00 | 20:00 | | | | | | | | | Fuga (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 19:30 | 21:45 | | | | | | | | | Był sobie Deadpool (2D,Napisy) | śr, czw | 19:15 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | | | | | | | sb, nd | 16:45 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt | 11:30 | 14:00 | 18:00 | | | | | | | | sb | 11:30 | 13:10 | 18:00 | | | | | | | | nd, wt, śr | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | pn | 11:45 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | czw | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn | 08:30 | 09:00 | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, wt | 13:00 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | pn | 14:30 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | śr, czw | 13:00 | 22:00 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, czw | 10:20 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | śr | 09:30 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 16:30 | 18:30 | 21:30 | | | | | | | | pn | 16:30 | 21:50 | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:20 | 21:50 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt, nd | 15:40 | | | | | | | | | | sb, pn, wt, czw | 10:10 | 15:40 | | | | | | | | | śr | 09:30 | 15:40 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt | 09:00 | 10:15 | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 08:45 | 16:00 | | | | | | | | | pn | 10:00 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:50 | | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt | 18:15 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | pt, sb, nd, pn, śr, czw | 10:50 | | | | | | | | | | Eter (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:30 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) | pt | 08:30 | | | | | | | | | | Kamerdyner (2D,Oryginał) | pt | 10:30 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt, nd | 13:10 | | | | | | | | | | sb | 13:15 | | | | | | | | | | pn, wt, śr, czw | 11:15 | 13:10 | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) | pt | 13:00 | | | | | | | | | | sb, nd, wt, śr, czw | 13:45 | | | | | | | | | | pn | 14:00 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| 11 Cały dzień 2018-12-11-2018-12-13 KINO KOBIET | Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | MARATON FILMOWY | Maraton Władcy Pierścieni | pt | 23:00 | | | | | | | | | | KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ | Grinch KNTJ – Kino na Temat | sb | 15:00 | | | | | | | | | | SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI | Grinch (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:00 | 12:15 | 14:30 | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:30 | 12:45 | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | sb, nd | 11:15 | | | | | | | | | | SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM | Narodzhennia zirky (2D,Dubbing) | nd | 11:45 | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Winni – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Cicha noc KD – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | | | | | | | | | | czw | 18:00 | | | | | | | | | | PREMIERA | Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy) | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | pt | 11:30 | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr | 10:30 | 12:45 | 17:00 | | | | | | | | sb, nd | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 17:00 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Dubbing) | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 17:15 | | | | | | | | | nd | 10:10 | 17:15 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | pt, nd, wt, śr, czw | 14:30 | 20:00 | | | | | | | | | sb | 15:15 | 20:00 | | | | | | | | | pn | 13:00 | 20:00 | | | | | | | | | Fuga (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 19:30 | 21:45 | | | | | | | | | Był sobie Deadpool (2D,Napisy) | śr, czw | 19:15 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | | | | | | | sb, nd | 16:45 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt | 11:30 | 14:00 | 18:00 | | | | | | | | sb | 11:30 | 13:10 | 18:00 | | | | | | | | nd, wt, śr | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | pn | 11:45 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | czw | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn | 08:30 | 09:00 | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, wt | 13:00 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | pn | 14:30 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | śr, czw | 13:00 | 22:00 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, czw | 10:20 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | śr | 09:30 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 16:30 | 18:30 | 21:30 | | | | | | | | pn | 16:30 | 21:50 | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:20 | 21:50 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt, nd | 15:40 | | | | | | | | | | sb, pn, wt, czw | 10:10 | 15:40 | | | | | | | | | śr | 09:30 | 15:40 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt | 09:00 | 10:15 | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 08:45 | 16:00 | | | | | | | | | pn | 10:00 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:50 | | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt | 18:15 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | pt, sb, nd, pn, śr, czw | 10:50 | | | | | | | | | | Eter (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:30 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) | pt | 08:30 | | | | | | | | | | Kamerdyner (2D,Oryginał) | pt | 10:30 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt, nd | 13:10 | | | | | | | | | | sb | 13:15 | | | | | | | | | | pn, wt, śr, czw | 11:15 | 13:10 | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) | pt | 13:00 | | | | | | | | | | sb, nd, wt, śr, czw | 13:45 | | | | | | | | | | pn | 14:00 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
18:00 -20:00 2018-12-11 Zapraszamy na kolejny bezpłatny TRENING FUNKCJONALNY realizowany w ramach RekreAKCJI. TRENING FUNKCJONALNY– jest to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami. Zajęcia prowadzi trener Adrian Turkowski Trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej specjalizujący się w kulturystyce, sportach siłowych, dietetyce i suplementacji. Zajęcia dedykowane się zarówno paniom jak i panom. Zapraszamy również starszą młodzież, która chce poprawić swoją kondycję. Informacje: – 11.12.2018 r. (wtorek) – godz. 18:00 – sala sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigidzie Budynek A, ul. Warszawska 5 – uczestnictwo bezpłatne! – na zajęcia prosimy zabrać wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę oraz dużo wody, która z pewnością się przyda 🙂 – trener- Adrian Turkowski tel. 505 991 777 https://www.cts-olsztyn.com/ – zajęcia prowadzone są cyklicznie- odpłatnie, a w każdy drugi wtorek miesiąca zapraszamy na BEZPŁATNEzajęcia w ramach RekreAKCJI.
| 12 Cały dzień 2018-12-12-2018-12-13 KINO KOBIET | Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | MARATON FILMOWY | Maraton Władcy Pierścieni | pt | 23:00 | | | | | | | | | | KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ | Grinch KNTJ – Kino na Temat | sb | 15:00 | | | | | | | | | | SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI | Grinch (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:00 | 12:15 | 14:30 | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:30 | 12:45 | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | sb, nd | 11:15 | | | | | | | | | | SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM | Narodzhennia zirky (2D,Dubbing) | nd | 11:45 | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Winni – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Cicha noc KD – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | | | | | | | | | | czw | 18:00 | | | | | | | | | | PREMIERA | Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy) | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | pt | 11:30 | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr | 10:30 | 12:45 | 17:00 | | | | | | | | sb, nd | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 17:00 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Dubbing) | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 17:15 | | | | | | | | | nd | 10:10 | 17:15 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | pt, nd, wt, śr, czw | 14:30 | 20:00 | | | | | | | | | sb | 15:15 | 20:00 | | | | | | | | | pn | 13:00 | 20:00 | | | | | | | | | Fuga (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 19:30 | 21:45 | | | | | | | | | Był sobie Deadpool (2D,Napisy) | śr, czw | 19:15 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | | | | | | | sb, nd | 16:45 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt | 11:30 | 14:00 | 18:00 | | | | | | | | sb | 11:30 | 13:10 | 18:00 | | | | | | | | nd, wt, śr | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | pn | 11:45 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | czw | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn | 08:30 | 09:00 | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, wt | 13:00 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | pn | 14:30 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | śr, czw | 13:00 | 22:00 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, czw | 10:20 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | śr | 09:30 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 16:30 | 18:30 | 21:30 | | | | | | | | pn | 16:30 | 21:50 | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:20 | 21:50 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt, nd | 15:40 | | | | | | | | | | sb, pn, wt, czw | 10:10 | 15:40 | | | | | | | | | śr | 09:30 | 15:40 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt | 09:00 | 10:15 | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 08:45 | 16:00 | | | | | | | | | pn | 10:00 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:50 | | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt | 18:15 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | pt, sb, nd, pn, śr, czw | 10:50 | | | | | | | | | | Eter (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:30 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) | pt | 08:30 | | | | | | | | | | Kamerdyner (2D,Oryginał) | pt | 10:30 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt, nd | 13:10 | | | | | | | | | | sb | 13:15 | | | | | | | | | | pn, wt, śr, czw | 11:15 | 13:10 | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) | pt | 13:00 | | | | | | | | | | sb, nd, wt, śr, czw | 13:45 | | | | | | | | | | pn | 14:00 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
18:00 -20:00 2018-12-12 Miejsce: Sala pod Amfiteatrem, ul. Okopowa Olsztyn Ludźmi jesteśmy i ludzkich praw żądamy! – przekonywała Kazimiera Bujwidowa, orędowniczka zniesienia zakazu wstępu kobiet na uniwersytety. Odważmy się być wolnymi! – zachęcała Maria Dulębianka, pierwsza kandydatka na posła do sejmu, w czasie kiedy kobiety nie miały jeszcze praw wyborczych. Chcemy całego życia! – krzyczała Zofia Nałkowska, żądając równości nie tylko pod względem politycznym, ale także obyczajowym. Bez różnicy płci! – postulowała Paulina Kuczalska, nie bez powodu nazywana papieżycą feminizmu. Ile warta jest niepodległość kraju bez pełni praw wszystkich jego obywateli? Czy kronika patriarchalnego zniewolenia i uprzedmiotowienia kobiet to zamknięty rozdział wstydliwej historii ludzkości? Zapraszamy na pokaz „Siłaczek”, pierwszego filmu o polskich emancypantkach, oraz na spotkanie z jego twórcami, Martą Dzido i Piotrem Śliwowskim. SIŁACZKI Dokument fabularyzowany, Polska 2018 Reżyseria: Marta Dzido i Piotr Śliwowski O tym, dlaczego na kartach historii i w zbiorowej pamięci zabrakło miejsca dla kobiet, porozmawiamy również z Anną Kowalczyk, autorką fascynującej „Brakującej połowy dziejów”. To historia Polski napisana z perspektywy kobiet przez znaną dziennikarkę i blogerkę, wzbogacona rysunkami Marty Frej. Autorka opisuje fascynujące losy i dokonania kobiet zamieszkujących ziemie polskie, począwszy od czasów przedchrześcijańskich aż po współczesność. Opowiada o dziejach emancypacji kobiet, ich warunkach życia oraz funkcjach społecznych, a także o tym, dlaczego zabrakło dla nich miejsca na kartach historii i w zbiorowej pamięci. WSTĘP WOLNY 18:00 -20:00 2018-12-12 Miejsce: Muzeum Nowoczesności, ul. Knosały 3b Olsztyn Tak zwany „Dom Burmistrza” w Olsztynie, uważany tradycyjnie za najstarszy murowany dom miasta i wiązany z osobą zasadźcy, Jana z Łajs, jest obiektem w większej swej części już tylko wirtualnym. Rafał Bętkowski przybliży nieznane dzieje kamienicy. Dowiemy się, z jakimi postaciami była ona rzeczywiście, a nie tylko legendarnie, związana w XVIII i XIX w. Poznamy także jej dwudziestowieczną zagładę i dowiemy się, ile do dziś z owej sławnej olsztyńskiej kamienicy pozostało. Rafał Bętkowski Badacz i popularyzator dziejów Olsztyna, autor książek i artykułów z zakresu historii miasta i regionu, współautor koncepcji, projektu oraz ekspozycji Muzeum Nowoczesności. WSTĘP WOLNY
| 13 Cały dzień 2018-12-13 KINO KOBIET | Narodziny gwiazdy – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | MARATON FILMOWY | Maraton Władcy Pierścieni | pt | 23:00 | | | | | | | | | | KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ | Grinch KNTJ – Kino na Temat | sb | 15:00 | | | | | | | | | | SEANSE MIKOŁAJKOWE Z KONKURSAMI | Grinch (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:00 | 12:15 | 14:30 | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | sb, nd | 10:30 | 12:45 | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | sb, nd | 11:15 | | | | | | | | | | SEANS Z DUBBINGIRM UKRAIŃSKIM | Narodzhennia zirky (2D,Dubbing) | nd | 11:45 | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Winni – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Cicha noc KD – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | | | | | | | | | | czw | 18:00 | | | | | | | | | | PREMIERA | Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy) | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | pt | 11:30 | 15:00 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr | 10:30 | 12:45 | 17:00 | | | | | | | | sb, nd | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 17:00 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Dubbing) | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 17:15 | | | | | | | | | nd | 10:10 | 17:15 | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | pt, nd, wt, śr, czw | 14:30 | 20:00 | | | | | | | | | sb | 15:15 | 20:00 | | | | | | | | | pn | 13:00 | 20:00 | | | | | | | | | Fuga (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 19:30 | 21:45 | | | | | | | | | Był sobie Deadpool (2D,Napisy) | śr, czw | 19:15 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | | | | | | | sb, nd | 16:45 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt | 11:30 | 14:00 | 18:00 | | | | | | | | sb | 11:30 | 13:10 | 18:00 | | | | | | | | nd, wt, śr | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | pn | 11:45 | 13:30 | 15:50 | 18:00 | | | | | | | czw | 11:30 | 13:30 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, pn | 08:30 | 09:00 | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, wt | 13:00 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | pn | 14:30 | 19:15 | 22:00 | | | | | | | | śr, czw | 13:00 | 22:00 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, czw | 10:20 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | śr | 09:30 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 16:30 | 18:30 | 21:30 | | | | | | | | pn | 16:30 | 21:50 | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:20 | 21:50 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt, nd | 15:40 | | | | | | | | | | sb, pn, wt, czw | 10:10 | 15:40 | | | | | | | | | śr | 09:30 | 15:40 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt | 09:00 | 10:15 | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 08:45 | 16:00 | | | | | | | | | pn | 10:00 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:50 | | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt | 18:15 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | pt, sb, nd, pn, śr, czw | 10:50 | | | | | | | | | | Eter (2D,Oryginał) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 15:30 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Napisy) | pt | 08:30 | | | | | | | | | | Kamerdyner (2D,Oryginał) | pt | 10:30 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt, nd | 13:10 | | | | | | | | | | sb | 13:15 | | | | | | | | | | pn, wt, śr, czw | 11:15 | 13:10 | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Dubbing) | pt | 13:00 | | | | | | | | | | sb, nd, wt, śr, czw | 13:45 | | | | | | | | | | pn | 14:00 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:15 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
16:00 -21:00 2018-12-13 Miejsce: Stare Miasto Zaczyn świątecznej serdeczności i ciepła w środku zimy już po raz dziesiąty umości się wygodnie pomiędzy staromiejskimi kamienicami. Wizyta w tym bajkowym miejscu to najlepsze remedium na przedświąteczną gorączkę. W końcu kiedy indziej możemy pozwolić sobie na frenetyczną przejażdżkę zabytkową karuzelą wenecką albo przytulić się do prawdziwego św. Mikołaja z Laponii? Dajmy się porwać tej magii i przypomnijmy sobie bożonarodzeniowe dzieciaki, którymi byliśmy jeszcze wczoraj. Szczegóły i program: jarmark.olsztyn.eu 17:00 -19:00 2018-12-13 Miejsce: Kamienica Naujacka, ul. Erwina Kruka 3 Olsztyn Rozgrzejemy zziębnięte serca podczas wileńskiego kolędowania z Kapelą Ojdana z Barczewa! WSTĘP WOLNY Współorganizacja: Towarzystwo Przyjaciół Wilna i Ziemi Wileńskiej
| 14 Cały dzień 2018-12-14-2018-12-20 FILMOWE PORANKI SEANSE Z KONKURSAMI | Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 1 – HDD | nd | 10:30 | | | | | | | | | | KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ | Bohemian Rhapsody KNT – Kino na Temat | czw | 11:30 | | | | | | | | | | Mali Giganci 3D – Kino na Temat | pt | 18:00 | | | | | | | | | | HELIOS NA SCENIE | Ucho, gardło, nóż – monodram Krystyny Jandy – Helios na scenie | pt | 19:30 | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Listy do M. 3 – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | | | | | | | | | | czw | 18:00 | | | | | | | | | | PREMIERA | Aquaman (2D,Napisy) | śr | 17:00 | 20:15 | | | | | | | | | czw | 17:00 | 20:00 | | | | | | | | | Był sobie Deadpool (2D,Napisy) | pt | 14:15 | 19:00 | | | | | | | | | sb, nd, wt | 14:30 | 19:30 | | | | | | | | | pn | 14:20 | 19:30 | | | | | | | | | śr, czw | 14:30 | 19:00 | | | | | | | | | Kursk (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 16:30 | 19:45 | | | | | | | | | Mary Poppins powraca (2D,Dubbing) | śr | 12:15 | 17:45 | | | | | | | | | czw | 12:45 | 17:45 | | | | | | | | | The Quake. Trzęsienie ziemi (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:50 | 19:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | 7 uczuć (2D,Oryginał) | sb, nd | 15:15 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt, pn, wt, śr | 11:30 | 20:00 | | | | | | | | | sb, nd | 11:15 | 20:00 | | | | | | | | | czw | 11:30 | 20:15 | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt | 09:30 | | | | | | | | | | śr | 09:00 | | | | | | | | | | Chłopiec z burzy (2D,Dubbing) | pn | 17:00 | | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt, pn, wt | 12:45 | 16:45 | | | | | | | | | sb, nd | 14:10 | 16:45 | | | | | | | | | śr, czw | 16:45 | | | | | | | | | | Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy) | pt | 14:45 | 19:15 | | | | | | | | | sb, pn, wt | 14:45 | 19:00 | | | | | | | | | nd | 14:20 | 19:00 | | | | | | | | | śr, czw | 14:45 | 19:30 | | | | | | | | | Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 12:00 | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 11:45 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:45 | 16:15 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Fuga (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:40 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:30 | 15:45 | 17:00 | | | | | sb | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | nd | 10:00 | 11:15 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | pn | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | wt | 10:00 | 11:15 | 12:15 | 14:20 | 15:45 | 18:00 | | | | | śr | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:35 | 15:45 | 18:00 | | | | | czw | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:45 | 15:45 | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 09:00 | 09:30 | | | | | | | | | Kler (2D,Oryginał) | sb, nd | 15:30 | | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 13:40 | 17:45 | 21:20 | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 13:40 | 17:45 | 20:15 | | | | | | | | śr, czw | 13:40 | 21:30 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn | 10:30 | | | | | | | | | | wt | 09:00 | | | | | | | | | | śr | 10:15 | | | | | | | | | | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pt | 09:45 | 12:00 | | | | | | | | | sb, śr, czw | 10:00 | 12:15 | 17:15 | | | | | | | | nd | 12:15 | 17:15 | | | | | | | | | pn | 10:00 | 12:10 | | | | | | | | | wt | 10:00 | 13:30 | 17:15 | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt | 11:00 | 17:00 | | | | | | | | | śr, czw | 11:00 | | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, pn, wt, śr | 15:00 | 20:45 | | | | | | | | | sb, nd | 20:45 | | | | | | | | | | czw | 15:10 | 20:45 | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | wt | 09:00 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt | 12:30 | 21:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 12:30 | 21:00 | | | | | | | | | śr | 12:30 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr, czw | 15:30 | | | | | | | | | | sb, nd | 12:45 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:30 | 21:15 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
15:00 -18:00 2018-12-14 Miejsce: Stare Miasto Zaczyn świątecznej serdeczności i ciepła w środku zimy już po raz dziesiąty umości się wygodnie pomiędzy staromiejskimi kamienicami. Wizyta w tym bajkowym miejscu to najlepsze remedium na przedświąteczną gorączkę. W końcu kiedy indziej możemy pozwolić sobie na frenetyczną przejażdżkę zabytkową karuzelą wenecką albo przytulić się do prawdziwego św. Mikołaja z Laponii? Dajmy się porwać tej magii i przypomnijmy sobie bożonarodzeniowe dzieciaki, którymi byliśmy jeszcze wczoraj. Szczegóły i program: jarmark.olsztyn.eu
| 15 Cały dzień 2018-12-15-2018-12-20 FILMOWE PORANKI SEANSE Z KONKURSAMI | Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 1 – HDD | nd | 10:30 | | | | | | | | | | KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ | Bohemian Rhapsody KNT – Kino na Temat | czw | 11:30 | | | | | | | | | | Mali Giganci 3D – Kino na Temat | pt | 18:00 | | | | | | | | | | HELIOS NA SCENIE | Ucho, gardło, nóż – monodram Krystyny Jandy – Helios na scenie | pt | 19:30 | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Listy do M. 3 – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | | | | | | | | | | czw | 18:00 | | | | | | | | | | PREMIERA | Aquaman (2D,Napisy) | śr | 17:00 | 20:15 | | | | | | | | | czw | 17:00 | 20:00 | | | | | | | | | Był sobie Deadpool (2D,Napisy) | pt | 14:15 | 19:00 | | | | | | | | | sb, nd, wt | 14:30 | 19:30 | | | | | | | | | pn | 14:20 | 19:30 | | | | | | | | | śr, czw | 14:30 | 19:00 | | | | | | | | | Kursk (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 16:30 | 19:45 | | | | | | | | | Mary Poppins powraca (2D,Dubbing) | śr | 12:15 | 17:45 | | | | | | | | | czw | 12:45 | 17:45 | | | | | | | | | The Quake. Trzęsienie ziemi (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:50 | 19:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | 7 uczuć (2D,Oryginał) | sb, nd | 15:15 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt, pn, wt, śr | 11:30 | 20:00 | | | | | | | | | sb, nd | 11:15 | 20:00 | | | | | | | | | czw | 11:30 | 20:15 | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt | 09:30 | | | | | | | | | | śr | 09:00 | | | | | | | | | | Chłopiec z burzy (2D,Dubbing) | pn | 17:00 | | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt, pn, wt | 12:45 | 16:45 | | | | | | | | | sb, nd | 14:10 | 16:45 | | | | | | | | | śr, czw | 16:45 | | | | | | | | | | Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy) | pt | 14:45 | 19:15 | | | | | | | | | sb, pn, wt | 14:45 | 19:00 | | | | | | | | | nd | 14:20 | 19:00 | | | | | | | | | śr, czw | 14:45 | 19:30 | | | | | | | | | Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 12:00 | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 11:45 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:45 | 16:15 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Fuga (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:40 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:30 | 15:45 | 17:00 | | | | | sb | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | nd | 10:00 | 11:15 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | pn | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | wt | 10:00 | 11:15 | 12:15 | 14:20 | 15:45 | 18:00 | | | | | śr | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:35 | 15:45 | 18:00 | | | | | czw | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:45 | 15:45 | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 09:00 | 09:30 | | | | | | | | | Kler (2D,Oryginał) | sb, nd | 15:30 | | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 13:40 | 17:45 | 21:20 | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 13:40 | 17:45 | 20:15 | | | | | | | | śr, czw | 13:40 | 21:30 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn | 10:30 | | | | | | | | | | wt | 09:00 | | | | | | | | | | śr | 10:15 | | | | | | | | | | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pt | 09:45 | 12:00 | | | | | | | | | sb, śr, czw | 10:00 | 12:15 | 17:15 | | | | | | | | nd | 12:15 | 17:15 | | | | | | | | | pn | 10:00 | 12:10 | | | | | | | | | wt | 10:00 | 13:30 | 17:15 | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt | 11:00 | 17:00 | | | | | | | | | śr, czw | 11:00 | | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, pn, wt, śr | 15:00 | 20:45 | | | | | | | | | sb, nd | 20:45 | | | | | | | | | | czw | 15:10 | 20:45 | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | wt | 09:00 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt | 12:30 | 21:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 12:30 | 21:00 | | | | | | | | | śr | 12:30 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr, czw | 15:30 | | | | | | | | | | sb, nd | 12:45 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:30 | 21:15 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
Cały dzień 2018-12-15-2018-12-20 FILMOWE PORANKI SEANSE Z KONKURSAMI | Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 1 – HDD | nd | 10:30 | | | | | | | | | | KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ | Bohemian Rhapsody KNT – Kino na Temat | czw | 11:30 | | | | | | | | | | Mali Giganci 3D – Kino na Temat | pt | 18:00 | | | | | | | | | | HELIOS NA SCENIE | Ucho, gardło, nóż – monodram Krystyny Jandy – Helios na scenie | pt | 19:30 | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Listy do M. 3 – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | | | | | | | | | | czw | 18:00 | | | | | | | | | | PREMIERA | Aquaman (2D,Napisy) | śr | 17:00 | 20:15 | | | | | | | | | czw | 17:00 | 20:00 | | | | | | | | | Był sobie Deadpool (2D,Napisy) | pt | 14:15 | 19:00 | | | | | | | | | sb, nd, wt | 14:30 | 19:30 | | | | | | | | | pn | 14:20 | 19:30 | | | | | | | | | śr, czw | 14:30 | 19:00 | | | | | | | | | Kursk (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 16:30 | 19:45 | | | | | | | | | Mary Poppins powraca (2D,Dubbing) | śr | 12:15 | 17:45 | | | | | | | | | czw | 12:45 | 17:45 | | | | | | | | | The Quake. Trzęsienie ziemi (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:50 | 19:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | 7 uczuć (2D,Oryginał) | sb, nd | 15:15 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt, pn, wt, śr | 11:30 | 20:00 | | | | | | | | | sb, nd | 11:15 | 20:00 | | | | | | | | | czw | 11:30 | 20:15 | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt | 09:30 | | | | | | | | | | śr | 09:00 | | | | | | | | | | Chłopiec z burzy (2D,Dubbing) | pn | 17:00 | | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt, pn, wt | 12:45 | 16:45 | | | | | | | | | sb, nd | 14:10 | 16:45 | | | | | | | | | śr, czw | 16:45 | | | | | | | | | | Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy) | pt | 14:45 | 19:15 | | | | | | | | | sb, pn, wt | 14:45 | 19:00 | | | | | | | | | nd | 14:20 | 19:00 | | | | | | | | | śr, czw | 14:45 | 19:30 | | | | | | | | | Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 12:00 | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 11:45 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:45 | 16:15 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Fuga (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:40 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:30 | 15:45 | 17:00 | | | | | sb | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | nd | 10:00 | 11:15 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | pn | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | wt | 10:00 | 11:15 | 12:15 | 14:20 | 15:45 | 18:00 | | | | | śr | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:35 | 15:45 | 18:00 | | | | | czw | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:45 | 15:45 | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 09:00 | 09:30 | | | | | | | | | Kler (2D,Oryginał) | sb, nd | 15:30 | | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 13:40 | 17:45 | 21:20 | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 13:40 | 17:45 | 20:15 | | | | | | | | śr, czw | 13:40 | 21:30 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn | 10:30 | | | | | | | | | | wt | 09:00 | | | | | | | | | | śr | 10:15 | | | | | | | | | | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pt | 09:45 | 12:00 | | | | | | | | | sb, śr, czw | 10:00 | 12:15 | 17:15 | | | | | | | | nd | 12:15 | 17:15 | | | | | | | | | pn | 10:00 | 12:10 | | | | | | | | | wt | 10:00 | 13:30 | 17:15 | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt | 11:00 | 17:00 | | | | | | | | | śr, czw | 11:00 | | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, pn, wt, śr | 15:00 | 20:45 | | | | | | | | | sb, nd | 20:45 | | | | | | | | | | czw | 15:10 | 20:45 | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | wt | 09:00 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt | 12:30 | 21:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 12:30 | 21:00 | | | | | | | | | śr | 12:30 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr, czw | 15:30 | | | | | | | | | | sb, nd | 12:45 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:30 | 21:15 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
13:00 -22:00 2018-12-15 Miejsce: Stare Miasto Zaczyn świątecznej serdeczności i ciepła w środku zimy już po raz dziesiąty umości się wygodnie pomiędzy staromiejskimi kamienicami. Wizyta w tym bajkowym miejscu to najlepsze remedium na przedświąteczną gorączkę. W końcu kiedy indziej możemy pozwolić sobie na frenetyczną przejażdżkę zabytkową karuzelą wenecką albo przytulić się do prawdziwego św. Mikołaja z Laponii? Dajmy się porwać tej magii i przypomnijmy sobie bożonarodzeniowe dzieciaki, którymi byliśmy jeszcze wczoraj. Szczegóły i program: jarmark.olsztyn.eu
| 16 Cały dzień 2018-12-16-2018-12-20 FILMOWE PORANKI SEANSE Z KONKURSAMI | Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 1 – HDD | nd | 10:30 | | | | | | | | | | KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ | Bohemian Rhapsody KNT – Kino na Temat | czw | 11:30 | | | | | | | | | | Mali Giganci 3D – Kino na Temat | pt | 18:00 | | | | | | | | | | HELIOS NA SCENIE | Ucho, gardło, nóż – monodram Krystyny Jandy – Helios na scenie | pt | 19:30 | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Listy do M. 3 – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | | | | | | | | | | czw | 18:00 | | | | | | | | | | PREMIERA | Aquaman (2D,Napisy) | śr | 17:00 | 20:15 | | | | | | | | | czw | 17:00 | 20:00 | | | | | | | | | Był sobie Deadpool (2D,Napisy) | pt | 14:15 | 19:00 | | | | | | | | | sb, nd, wt | 14:30 | 19:30 | | | | | | | | | pn | 14:20 | 19:30 | | | | | | | | | śr, czw | 14:30 | 19:00 | | | | | | | | | Kursk (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 16:30 | 19:45 | | | | | | | | | Mary Poppins powraca (2D,Dubbing) | śr | 12:15 | 17:45 | | | | | | | | | czw | 12:45 | 17:45 | | | | | | | | | The Quake. Trzęsienie ziemi (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:50 | 19:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | 7 uczuć (2D,Oryginał) | sb, nd | 15:15 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt, pn, wt, śr | 11:30 | 20:00 | | | | | | | | | sb, nd | 11:15 | 20:00 | | | | | | | | | czw | 11:30 | 20:15 | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt | 09:30 | | | | | | | | | | śr | 09:00 | | | | | | | | | | Chłopiec z burzy (2D,Dubbing) | pn | 17:00 | | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt, pn, wt | 12:45 | 16:45 | | | | | | | | | sb, nd | 14:10 | 16:45 | | | | | | | | | śr, czw | 16:45 | | | | | | | | | | Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy) | pt | 14:45 | 19:15 | | | | | | | | | sb, pn, wt | 14:45 | 19:00 | | | | | | | | | nd | 14:20 | 19:00 | | | | | | | | | śr, czw | 14:45 | 19:30 | | | | | | | | | Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 12:00 | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 11:45 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:45 | 16:15 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Fuga (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:40 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:30 | 15:45 | 17:00 | | | | | sb | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | nd | 10:00 | 11:15 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | pn | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | wt | 10:00 | 11:15 | 12:15 | 14:20 | 15:45 | 18:00 | | | | | śr | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:35 | 15:45 | 18:00 | | | | | czw | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:45 | 15:45 | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 09:00 | 09:30 | | | | | | | | | Kler (2D,Oryginał) | sb, nd | 15:30 | | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 13:40 | 17:45 | 21:20 | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 13:40 | 17:45 | 20:15 | | | | | | | | śr, czw | 13:40 | 21:30 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn | 10:30 | | | | | | | | | | wt | 09:00 | | | | | | | | | | śr | 10:15 | | | | | | | | | | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pt | 09:45 | 12:00 | | | | | | | | | sb, śr, czw | 10:00 | 12:15 | 17:15 | | | | | | | | nd | 12:15 | 17:15 | | | | | | | | | pn | 10:00 | 12:10 | | | | | | | | | wt | 10:00 | 13:30 | 17:15 | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Narodziny gwiazdy (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt | 11:00 | 17:00 | | | | | | | | | śr, czw | 11:00 | | | | | | | | | | Operacja Overlord (2D,Napisy) | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | pt, pn, wt, śr | 15:00 | 20:45 | | | | | | | | | sb, nd | 20:45 | | | | | | | | | | czw | 15:10 | 20:45 | | | | | | | | | Planeta singli 2 (2D,Oryginał) | wt | 09:00 | | | | | | | | | | Robin Hood: Początek (2D,Napisy) | pt | 12:30 | 21:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 12:30 | 21:00 | | | | | | | | | śr | 12:30 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Dubbing) | pt, pn, wt, śr, czw | 15:30 | | | | | | | | | | sb, nd | 12:45 | | | | | | | | | | Zabójcze maszyny (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 18:30 | 21:15 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
13:00 -20:00 2018-12-16 Miejsce: Stare Miasto Zaczyn świątecznej serdeczności i ciepła w środku zimy już po raz dziesiąty umości się wygodnie pomiędzy staromiejskimi kamienicami. Wizyta w tym bajkowym miejscu to najlepsze remedium na przedświąteczną gorączkę. W końcu kiedy indziej możemy pozwolić sobie na frenetyczną przejażdżkę zabytkową karuzelą wenecką albo przytulić się do prawdziwego św. Mikołaja z Laponii? Dajmy się porwać tej magii i przypomnijmy sobie bożonarodzeniowe dzieciaki, którymi byliśmy jeszcze wczoraj. Szczegóły i program: jarmark.olsztyn.eu
|
17 Cały dzień 2018-12-17-2018-12-20 FILMOWE PORANKI SEANSE Z KONKURSAMI | Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 1 – HDD | nd | 10:30 | | | | | | | | | | KINO NA TEMAT – SEANS Z PRELEKCJĄ | Bohemian Rhapsody KNT – Kino na Temat | czw | 11:30 | | | | | | | | | | Mali Giganci 3D – Kino na Temat | pt | 18:00 | | | | | | | | | | HELIOS NA SCENIE | Ucho, gardło, nóż – monodram Krystyny Jandy – Helios na scenie | pt | 19:30 | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Listy do M. 3 – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | | | | | | | | | | czw | 18:00 | | | | | | | | | | PREMIERA | Aquaman (2D,Napisy) | śr | 17:00 | 20:15 | | | | | | | | | czw | 17:00 | 20:00 | | | | | | | | | Był sobie Deadpool (2D,Napisy) | pt | 14:15 | 19:00 | | | | | | | | | sb, nd, wt | 14:30 | 19:30 | | | | | | | | | pn | 14:20 | 19:30 | | | | | | | | | śr, czw | 14:30 | 19:00 | | | | | | | | | Kursk (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 16:30 | 19:45 | | | | | | | | | Mary Poppins powraca (2D,Dubbing) | śr | 12:15 | 17:45 | | | | | | | | | czw | 12:45 | 17:45 | | | | | | | | | The Quake. Trzęsienie ziemi (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:50 | 19:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | 7 uczuć (2D,Oryginał) | sb, nd | 15:15 | | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt, pn, wt, śr | 11:30 | 20:00 | | | | | | | | | sb, nd | 11:15 | 20:00 | | | | | | | | | czw | 11:30 | 20:15 | | | | | | | | | Bohemian Rhapsody (2D,Napisy) | pt | 09:30 | | | | | | | | | | śr | 09:00 | | | | | | | | | | Chłopiec z burzy (2D,Dubbing) | pn | 17:00 | | | | | | | | | | Creed II (2D,Napisy) | pt, pn, wt | 12:45 | 16:45 | | | | | | | | | sb, nd | 14:10 | 16:45 | | | | | | | | | śr, czw | 16:45 | | | | | | | | | | Czarodziejka Lili ratuje Święta (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Diabeł: Inkarnacja (2D,Napisy) | pt | 14:45 | 19:15 | | | | | | | | | sb, pn, wt | 14:45 | 19:00 | | | | | | | | | nd | 14:20 | 19:00 | | | | | | | | | śr, czw | 14:45 | 19:30 | | | | | | | | | Dywizjon 303. Historia prawdziwa (2D,Oryginał) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pt | 12:00 | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 11:45 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | | | | | | | | | | Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:45 | 16:15 | | | | | | | | | Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (2D,Dubbing) | pn | 09:00 | | | | | | | | | | Fuga (2D,Napisy) | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:40 | | | | | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:30 | 15:45 | 17:00 | | | | | sb | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | nd | 10:00 | 11:15 | 13:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | | pn | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:30 | 15:45 | 18:00 | | | | | wt | 10:00 | 11:15 | 12:15 | 14:20 | 15:45 | 18:00 | | | | | śr | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:35 | 15:45 | 18:00 | | | | | czw | 10:15 | 11:15 | 13:30 | 14:45 | 15:45 | | | | | | Grinch (2D,Dubbing) | pt, wt | 09:00 | | | | | | | | | | czw | 09:00 | 09:30 | | | | | | | | | Kler (2D,Oryginał) | sb, nd | 15:30 | | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | pt | 13:40 | 17:45 | 21:20 | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 13:40 | 17:45 | 20:15 | | | | | | | | śr, czw | 13:40 | 21:30 | | | | | | | | | Miłość jest wszystkim (2D,Oryginał) | wt | 10:00 | | | | | | | | | | Misja Yeti (2D,Dubbing) | pt, sb, nd, pn | 10:30 | | | | | | | | | | wt | 09:00 | | | | | | | | | | śr | 10:15 | | | | | | | | | | czw | 09:30 | | | | | | | | | | Miśków 2-óch w Nowym Jorku (2D,Dubbing) | pt | 09:45 | 12:00 | | | | | | | | | sb, śr, czw | 10:00 | 12:15 | 17:15 | | | | | |
|