|
Pn | Wt | Śr | Czw | Pt | So | Nd |
---|
grudzień | grudzień | 1 09:00 -23:00 2020-01-01-2020-01-02 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020 Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl NOCNE MARATONY FILMOWE Maraton Sylwestrowy_zestaw 1 wt 21:45 Maraton Sylwestrowy_ zestaw 2 wt 21:45 HELIOS DLA DZIECI Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 3 – HDD nd 10:30 KINO KONESERA Kod Dedala – Kino Konesera śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA Obywatel Jones – Kultura Dostępna czw 13:00 18:00 PRZEDPREMIERA Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, pn 11:15 18:00 wt 12:00 17:30 śr 17:00 czw 11:15 19:50 PREMIERA Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 pt, sb, pn, czw 11:00 11:45 17:45 nd 11:00 12:00 17:45 wt 11:00 12:40 17:45 śr 12:10 17:45 Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 pt, sb, nd, pn, czw 14:45 20:30 wt 15:00 śr 15:00 20:30 Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn 15:00 19:15 wt 11:45 17:00 śr 15:10 20:15 czw 15:15 17:00 POZOSTAŁE TYTUŁY Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 pt, sb, pn, czw 10:20 12:00 15:10 18:15 nd 10:20 11:50 15:10 18:15 wt 10:10 11:30 14:45 18:00 śr 12:00 15:10 18:15 Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 16:40 19:45 21:20 wt 13:20 16:30 Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3 pt, sb, nd, pn, czw 10:50 14:00 20:15 wt 10:50 14:00 śr 14:00 20:15 Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:15 Futro z misia (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:50 16:20 18:45 21:10 wt 13:45 16:15 18:40 Pan T. (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, pn 14:30 17:30 21:00 wt 14:30 18:20 śr 17:30 20:45 czw 14:30 17:30 20:45 Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn 10:00 12:15 17:00 wt, czw 10:00 12:15 śr 12:20 14:45 Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, śr, czw 14:20 20:00 wt 15:10 Zaśnij (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn 12:40 wt 15:20 śr 12:00 Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, czw 10:10 wt 10:20 śr 12:45 Niewidzialna Sue (2D,Napisy) – 1 pt, pn, wt 9:30
| 2 09:00 -23:00 2020-01-02 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 27.12.2019 – 02.01.2020 Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl NOCNE MARATONY FILMOWE Maraton Sylwestrowy_zestaw 1 wt 21:45 Maraton Sylwestrowy_ zestaw 2 wt 21:45 HELIOS DLA DZIECI Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 3 – HDD nd 10:30 KINO KONESERA Kod Dedala – Kino Konesera śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA Obywatel Jones – Kultura Dostępna czw 13:00 18:00 PRZEDPREMIERA Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, pn 11:15 18:00 wt 12:00 17:30 śr 17:00 czw 11:15 19:50 PREMIERA Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 pt, sb, pn, czw 11:00 11:45 17:45 nd 11:00 12:00 17:45 wt 11:00 12:40 17:45 śr 12:10 17:45 Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 pt, sb, nd, pn, czw 14:45 20:30 wt 15:00 śr 15:00 20:30 Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn 15:00 19:15 wt 11:45 17:00 śr 15:10 20:15 czw 15:15 17:00 POZOSTAŁE TYTUŁY Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 pt, sb, pn, czw 10:20 12:00 15:10 18:15 nd 10:20 11:50 15:10 18:15 wt 10:10 11:30 14:45 18:00 śr 12:00 15:10 18:15 Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:30 16:40 19:45 21:20 wt 13:20 16:30 Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,Napisy) – 3 pt, sb, nd, pn, czw 10:50 14:00 20:15 wt 10:50 14:00 śr 14:00 20:15 Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 17:15 Futro z misia (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, pn, śr, czw 13:50 16:20 18:45 21:10 wt 13:45 16:15 18:40 Pan T. (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, pn 14:30 17:30 21:00 wt 14:30 18:20 śr 17:30 20:45 czw 14:30 17:30 20:45 Misiek i chiński skarb (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn 10:00 12:15 17:00 wt, czw 10:00 12:15 śr 12:20 14:45 Osierocony Brooklyn (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, śr, czw 14:20 20:00 wt 15:10 Zaśnij (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn 12:40 wt 15:20 śr 12:00 Kraina lodu 2 (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, czw 10:10 wt 10:20 śr 12:45 Niewidzialna Sue (2D,Napisy) – 1 pt, pn, wt 9:30
| 3 00:00 2020-01-03-2020-01-09 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 03.01.2020 – 09.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KULTURA DOSTĘPNA | Mowa ptaków – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:45 | 11:10 | 13:50 | 14:20 | 17:30 | 18:50 | 20:40 | 21:50 | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:10 | 13:40 | 16:00 | 18:20 | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:20 | 17:00 | 20:00 | 22:15 | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:00 | 17:15 | 20:30 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:00 | 11:40 | 14:50 | 18:00 | | | | | | | | | czw | 10:00 | 11:40 | 14:50 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 16:20 | 19:30 | 21:15 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:10 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:00 | 16:30 | 19:15 | 21:30 | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:20 | 13:20 | 16:10 | | | | | | | | | | czw | 10:20 | 16:10 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:20 | 19:00 | | | | | | | | | | | Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:40 | | | | | | | | | | | | Pan T. (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | |
| 4 00:00 2020-01-04-2020-01-09 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 03.01.2020 – 09.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KULTURA DOSTĘPNA | Mowa ptaków – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:45 | 11:10 | 13:50 | 14:20 | 17:30 | 18:50 | 20:40 | 21:50 | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:10 | 13:40 | 16:00 | 18:20 | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:20 | 17:00 | 20:00 | 22:15 | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:00 | 17:15 | 20:30 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:00 | 11:40 | 14:50 | 18:00 | | | | | | | | | czw | 10:00 | 11:40 | 14:50 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 16:20 | 19:30 | 21:15 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:10 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:00 | 16:30 | 19:15 | 21:30 | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:20 | 13:20 | 16:10 | | | | | | | | | | czw | 10:20 | 16:10 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:20 | 19:00 | | | | | | | | | | | Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:40 | | | | | | | | | | | | Pan T. (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | |
| 5 00:00 2020-01-05-2020-01-09 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 03.01.2020 – 09.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KULTURA DOSTĘPNA | Mowa ptaków – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:45 | 11:10 | 13:50 | 14:20 | 17:30 | 18:50 | 20:40 | 21:50 | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:10 | 13:40 | 16:00 | 18:20 | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:20 | 17:00 | 20:00 | 22:15 | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:00 | 17:15 | 20:30 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:00 | 11:40 | 14:50 | 18:00 | | | | | | | | | czw | 10:00 | 11:40 | 14:50 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 16:20 | 19:30 | 21:15 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:10 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:00 | 16:30 | 19:15 | 21:30 | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:20 | 13:20 | 16:10 | | | | | | | | | | czw | 10:20 | 16:10 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:20 | 19:00 | | | | | | | | | | | Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:40 | | | | | | | | | | | | Pan T. (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | |
|
6 00:00 2020-01-06-2020-01-09 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 03.01.2020 – 09.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KULTURA DOSTĘPNA | Mowa ptaków – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:45 | 11:10 | 13:50 | 14:20 | 17:30 | 18:50 | 20:40 | 21:50 | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:10 | 13:40 | 16:00 | 18:20 | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:20 | 17:00 | 20:00 | 22:15 | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:00 | 17:15 | 20:30 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:00 | 11:40 | 14:50 | 18:00 | | | | | | | | | czw | 10:00 | 11:40 | 14:50 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 16:20 | 19:30 | 21:15 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:10 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:00 | 16:30 | 19:15 | 21:30 | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:20 | 13:20 | 16:10 | | | | | | | | | | czw | 10:20 | 16:10 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:20 | 19:00 | | | | | | | | | | | Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:40 | | | | | | | | | | | | Pan T. (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | |
| 7 00:00 2020-01-07-2020-01-09 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 03.01.2020 – 09.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KULTURA DOSTĘPNA | Mowa ptaków – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:45 | 11:10 | 13:50 | 14:20 | 17:30 | 18:50 | 20:40 | 21:50 | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:10 | 13:40 | 16:00 | 18:20 | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:20 | 17:00 | 20:00 | 22:15 | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:00 | 17:15 | 20:30 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:00 | 11:40 | 14:50 | 18:00 | | | | | | | | | czw | 10:00 | 11:40 | 14:50 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 16:20 | 19:30 | 21:15 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:10 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:00 | 16:30 | 19:15 | 21:30 | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:20 | 13:20 | 16:10 | | | | | | | | | | czw | 10:20 | 16:10 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:20 | 19:00 | | | | | | | | | | | Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:40 | | | | | | | | | | | | Pan T. (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | |
| 8 00:00 2020-01-08-2020-01-09 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 03.01.2020 – 09.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KULTURA DOSTĘPNA | Mowa ptaków – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:45 | 11:10 | 13:50 | 14:20 | 17:30 | 18:50 | 20:40 | 21:50 | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:10 | 13:40 | 16:00 | 18:20 | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:20 | 17:00 | 20:00 | 22:15 | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:00 | 17:15 | 20:30 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:00 | 11:40 | 14:50 | 18:00 | | | | | | | | | czw | 10:00 | 11:40 | 14:50 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 16:20 | 19:30 | 21:15 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:10 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:00 | 16:30 | 19:15 | 21:30 | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:20 | 13:20 | 16:10 | | | | | | | | | | czw | 10:20 | 16:10 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:20 | 19:00 | | | | | | | | | | | Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:40 | | | | | | | | | | | | Pan T. (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | |
| 9 00:00 2020-01-09 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 03.01.2020 – 09.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KULTURA DOSTĘPNA | Mowa ptaków – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:45 | 11:10 | 13:50 | 14:20 | 17:30 | 18:50 | 20:40 | 21:50 | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:10 | 13:40 | 16:00 | 18:20 | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:20 | 17:00 | 20:00 | 22:15 | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:00 | 17:15 | 20:30 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:00 | 11:40 | 14:50 | 18:00 | | | | | | | | | czw | 10:00 | 11:40 | 14:50 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 16:20 | 19:30 | 21:15 | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (3D,DUB) – 4 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 13:10 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:00 | 16:30 | 19:15 | 21:30 | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 10:20 | 13:20 | 16:10 | | | | | | | | | | czw | 10:20 | 16:10 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:20 | 19:00 | | | | | | | | | | | Oficer i szpieg (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 21:40 | | | | | | | | | | | | Pan T. (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | |
| 10 00:00 -23:00 2020-01-10-2020-01-16 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 10.01.2020 – 16.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KINO KOBIET | Mayday – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | | | HELIOS DLA DZIECI | Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 7 – HDD | nd | 10:30 | | | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Miles Davis: Birth of the Cool – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Boże Ciało – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | pn | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | czw | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:50 | 13:10 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, czw | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 18:30 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | pn | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:00 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | śr | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:30 | 20:50 | 22:30 | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 17:30 | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | nd | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:30 | 20:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 14:30 | 17:15 | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:00 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:00 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 13:30 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | czw | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | | Miś Bamse i super miód (2D,DUB) – 1 | pn, śr, czw | 10:00 | | | | | | | | | | | |
| 11 00:00 -23:00 2020-01-11-2020-01-16 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 10.01.2020 – 16.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KINO KOBIET | Mayday – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | | | HELIOS DLA DZIECI | Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 7 – HDD | nd | 10:30 | | | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Miles Davis: Birth of the Cool – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Boże Ciało – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | pn | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | czw | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:50 | 13:10 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, czw | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 18:30 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | pn | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:00 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | śr | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:30 | 20:50 | 22:30 | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 17:30 | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | nd | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:30 | 20:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 14:30 | 17:15 | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:00 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:00 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 13:30 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | czw | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | | Miś Bamse i super miód (2D,DUB) – 1 | pn, śr, czw | 10:00 | | | | | | | | | | | |
| 12 00:00 -23:00 2020-01-12-2020-01-16 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 10.01.2020 – 16.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KINO KOBIET | Mayday – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | | | HELIOS DLA DZIECI | Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 7 – HDD | nd | 10:30 | | | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Miles Davis: Birth of the Cool – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Boże Ciało – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | pn | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | czw | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:50 | 13:10 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, czw | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 18:30 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | pn | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:00 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | śr | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:30 | 20:50 | 22:30 | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 17:30 | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | nd | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:30 | 20:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 14:30 | 17:15 | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:00 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:00 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 13:30 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | czw | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | | Miś Bamse i super miód (2D,DUB) – 1 | pn, śr, czw | 10:00 | | | | | | | | | | | |
|
13 00:00 -23:00 2020-01-13-2020-01-16 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 10.01.2020 – 16.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KINO KOBIET | Mayday – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | | | HELIOS DLA DZIECI | Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 7 – HDD | nd | 10:30 | | | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Miles Davis: Birth of the Cool – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Boże Ciało – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | pn | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | czw | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:50 | 13:10 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, czw | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 18:30 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | pn | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:00 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | śr | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:30 | 20:50 | 22:30 | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 17:30 | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | nd | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:30 | 20:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 14:30 | 17:15 | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:00 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:00 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 13:30 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | czw | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | | Miś Bamse i super miód (2D,DUB) – 1 | pn, śr, czw | 10:00 | | | | | | | | | | | |
| 14 00:00 -23:00 2020-01-14-2020-01-16 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 10.01.2020 – 16.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KINO KOBIET | Mayday – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | | | HELIOS DLA DZIECI | Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 7 – HDD | nd | 10:30 | | | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Miles Davis: Birth of the Cool – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Boże Ciało – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | pn | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | czw | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:50 | 13:10 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, czw | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 18:30 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | pn | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:00 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | śr | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:30 | 20:50 | 22:30 | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 17:30 | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | nd | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:30 | 20:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 14:30 | 17:15 | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:00 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:00 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 13:30 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | czw | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | | Miś Bamse i super miód (2D,DUB) – 1 | pn, śr, czw | 10:00 | | | | | | | | | | | |
| 15 00:00 -23:00 2020-01-15-2020-01-16 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 10.01.2020 – 16.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KINO KOBIET | Mayday – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | | | HELIOS DLA DZIECI | Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 7 – HDD | nd | 10:30 | | | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Miles Davis: Birth of the Cool – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Boże Ciało – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | pn | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | czw | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:50 | 13:10 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, czw | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 18:30 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | pn | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:00 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | śr | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:30 | 20:50 | 22:30 | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 17:30 | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | nd | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:30 | 20:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 14:30 | 17:15 | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:00 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:00 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 13:30 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | czw | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | | Miś Bamse i super miód (2D,DUB) – 1 | pn, śr, czw | 10:00 | | | | | | | | | | | |
| 16 00:00 -23:00 2020-01-16 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 10.01.2020 – 16.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | KINO KOBIET | Mayday – Kino Kobiet | pn | 18:30 | | | | | | | | | | | | HELIOS DLA DZIECI | Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 7 – HDD | nd | 10:30 | | | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Miles Davis: Birth of the Cool – Kino Konesera | śr | 18:30 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Boże Ciało – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | pn | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | czw | 10:10 | 12:45 | 15:20 | 16:20 | 19:00 | 20:40 | 21:40 | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:50 | 13:10 | 15:50 | 18:15 | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, czw | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 18:30 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | pn | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:00 | 19:30 | 21:30 | 22:30 | | | | | | śr | 12:20 | 15:30 | 16:30 | 19:30 | 20:50 | 22:30 | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 17:30 | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, sb, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | nd | 13:20 | 15:40 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:30 | 20:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:45 | 14:30 | 17:15 | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:00 | | | | | | | | | | | | Futro z misia (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 11:00 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | czw | 10:30 | 19:40 | 22:00 | | | | | | | | | | The Grudge: Klątwa (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 13:30 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | czw | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | | Judy (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:40 | | | | | | | | | | | | Miś Bamse i super miód (2D,DUB) – 1 | pn, śr, czw | 10:00 | | | | | | | | | | | |
| 17 00:00 -23:00 2020-01-17-2020-01-23 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 17.01.2020 – 23.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | HELIOS NA SCENIE | ANDRE RIEU, CZYLI 70 LAT MŁODOŚCI – Helios na scenie | pn | 18:00 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Słodki koniec dnia- Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:10 | 16:00 | 17:10 | 19:00 | 20:00 | 21:50 | | | | | | Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 | pt | 10:10 | 15:15 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, czw | 10:10 | 11:20 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | wt | 11:00 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 13:00 | 13:50 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | Doktor Dolittle (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 19:40 | | | | | | | | | | | | Gorący temat (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 12:40 | 18:45 | 21:15 | | | | | | | | | | pn | 12:40 | 18:45 | 21:20 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | pn | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 19:40 | 20:50 | 22:00 | | | | | | | czw | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 17:45 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | pn | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:10 | | | | | | | | czw | 11:10 | 14:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt | 10:00 | 12:10 | 14:00 | 17:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 10:00 | 12:10 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 11:45 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | czw | 12:15 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt | 10:40 | 13:00 | 17:00 | | | | | | | | | | śr | 10:40 | 12:00 | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:00 | 17:00 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, czw | 12:30 | 15:30 | | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 12:20 | 15:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:15 | 19:20 | | | | | | | | | | |
| 18 00:00 -23:00 2020-01-18-2020-01-23 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 17.01.2020 – 23.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | HELIOS NA SCENIE | ANDRE RIEU, CZYLI 70 LAT MŁODOŚCI – Helios na scenie | pn | 18:00 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Słodki koniec dnia- Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:10 | 16:00 | 17:10 | 19:00 | 20:00 | 21:50 | | | | | | Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 | pt | 10:10 | 15:15 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, czw | 10:10 | 11:20 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | wt | 11:00 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 13:00 | 13:50 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | Doktor Dolittle (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 19:40 | | | | | | | | | | | | Gorący temat (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 12:40 | 18:45 | 21:15 | | | | | | | | | | pn | 12:40 | 18:45 | 21:20 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | pn | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 19:40 | 20:50 | 22:00 | | | | | | | czw | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 17:45 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | pn | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:10 | | | | | | | | czw | 11:10 | 14:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt | 10:00 | 12:10 | 14:00 | 17:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 10:00 | 12:10 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 11:45 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | czw | 12:15 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt | 10:40 | 13:00 | 17:00 | | | | | | | | | | śr | 10:40 | 12:00 | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:00 | 17:00 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, czw | 12:30 | 15:30 | | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 12:20 | 15:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:15 | 19:20 | | | | | | | | | | |
| 19 00:00 -23:00 2020-01-19-2020-01-23 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 17.01.2020 – 23.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | HELIOS NA SCENIE | ANDRE RIEU, CZYLI 70 LAT MŁODOŚCI – Helios na scenie | pn | 18:00 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Słodki koniec dnia- Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:10 | 16:00 | 17:10 | 19:00 | 20:00 | 21:50 | | | | | | Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 | pt | 10:10 | 15:15 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, czw | 10:10 | 11:20 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | wt | 11:00 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 13:00 | 13:50 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | Doktor Dolittle (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 19:40 | | | | | | | | | | | | Gorący temat (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 12:40 | 18:45 | 21:15 | | | | | | | | | | pn | 12:40 | 18:45 | 21:20 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | pn | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 19:40 | 20:50 | 22:00 | | | | | | | czw | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 17:45 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | pn | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:10 | | | | | | | | czw | 11:10 | 14:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt | 10:00 | 12:10 | 14:00 | 17:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 10:00 | 12:10 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 11:45 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | czw | 12:15 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt | 10:40 | 13:00 | 17:00 | | | | | | | | | | śr | 10:40 | 12:00 | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:00 | 17:00 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, czw | 12:30 | 15:30 | | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 12:20 | 15:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:15 | 19:20 | | | | | | | | | | |
|
20 00:00 -23:00 2020-01-20-2020-01-23 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 17.01.2020 – 23.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | HELIOS NA SCENIE | ANDRE RIEU, CZYLI 70 LAT MŁODOŚCI – Helios na scenie | pn | 18:00 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Słodki koniec dnia- Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:10 | 16:00 | 17:10 | 19:00 | 20:00 | 21:50 | | | | | | Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 | pt | 10:10 | 15:15 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, czw | 10:10 | 11:20 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | wt | 11:00 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 13:00 | 13:50 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | Doktor Dolittle (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 19:40 | | | | | | | | | | | | Gorący temat (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 12:40 | 18:45 | 21:15 | | | | | | | | | | pn | 12:40 | 18:45 | 21:20 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | pn | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 19:40 | 20:50 | 22:00 | | | | | | | czw | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 17:45 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | pn | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:10 | | | | | | | | czw | 11:10 | 14:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt | 10:00 | 12:10 | 14:00 | 17:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 10:00 | 12:10 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 11:45 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | czw | 12:15 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt | 10:40 | 13:00 | 17:00 | | | | | | | | | | śr | 10:40 | 12:00 | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:00 | 17:00 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, czw | 12:30 | 15:30 | | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 12:20 | 15:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:15 | 19:20 | | | | | | | | | | |
| 21 00:00 -23:00 2020-01-21-2020-01-23 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 17.01.2020 – 23.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | HELIOS NA SCENIE | ANDRE RIEU, CZYLI 70 LAT MŁODOŚCI – Helios na scenie | pn | 18:00 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Słodki koniec dnia- Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:10 | 16:00 | 17:10 | 19:00 | 20:00 | 21:50 | | | | | | Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 | pt | 10:10 | 15:15 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, czw | 10:10 | 11:20 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | wt | 11:00 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 13:00 | 13:50 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | Doktor Dolittle (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 19:40 | | | | | | | | | | | | Gorący temat (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 12:40 | 18:45 | 21:15 | | | | | | | | | | pn | 12:40 | 18:45 | 21:20 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | pn | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 19:40 | 20:50 | 22:00 | | | | | | | czw | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 17:45 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | pn | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:10 | | | | | | | | czw | 11:10 | 14:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt | 10:00 | 12:10 | 14:00 | 17:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 10:00 | 12:10 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 11:45 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | czw | 12:15 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt | 10:40 | 13:00 | 17:00 | | | | | | | | | | śr | 10:40 | 12:00 | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:00 | 17:00 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, czw | 12:30 | 15:30 | | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 12:20 | 15:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:15 | 19:20 | | | | | | | | | | |
| 22 00:00 -23:00 2020-01-22-2020-01-23 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 17.01.2020 – 23.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | HELIOS NA SCENIE | ANDRE RIEU, CZYLI 70 LAT MŁODOŚCI – Helios na scenie | pn | 18:00 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Słodki koniec dnia- Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:10 | 16:00 | 17:10 | 19:00 | 20:00 | 21:50 | | | | | | Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 | pt | 10:10 | 15:15 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, czw | 10:10 | 11:20 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | wt | 11:00 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 13:00 | 13:50 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | Doktor Dolittle (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 19:40 | | | | | | | | | | | | Gorący temat (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 12:40 | 18:45 | 21:15 | | | | | | | | | | pn | 12:40 | 18:45 | 21:20 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | pn | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 19:40 | 20:50 | 22:00 | | | | | | | czw | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 17:45 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | pn | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:10 | | | | | | | | czw | 11:10 | 14:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt | 10:00 | 12:10 | 14:00 | 17:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 10:00 | 12:10 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 11:45 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | czw | 12:15 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt | 10:40 | 13:00 | 17:00 | | | | | | | | | | śr | 10:40 | 12:00 | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:00 | 17:00 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, czw | 12:30 | 15:30 | | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 12:20 | 15:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:15 | 19:20 | | | | | | | | | | |
| 23 00:00 -23:00 2020-01-23 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 17.01.2020 – 23.01.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | HELIOS NA SCENIE | ANDRE RIEU, CZYLI 70 LAT MŁODOŚCI – Helios na scenie | pn | 18:00 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Słodki koniec dnia- Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:20 | 13:10 | 16:00 | 17:10 | 19:00 | 20:00 | 21:50 | | | | | | Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 | pt | 10:10 | 15:15 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, czw | 10:10 | 11:20 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | wt | 11:00 | 13:45 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 13:00 | 13:50 | 16:10 | 18:30 | | | | | | | | Doktor Dolittle (2D,Napisy) – 2 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 19:40 | | | | | | | | | | | | Gorący temat (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr, czw | 12:40 | 18:45 | 21:15 | | | | | | | | | | pn | 12:40 | 18:45 | 21:20 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | pn | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 19:40 | 20:50 | 22:00 | | | | | | | czw | 11:50 | 14:30 | 15:20 | 17:45 | 20:40 | 22:00 | | | | | | | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, wt, śr | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | pn | 11:10 | 14:20 | 17:20 | 20:20 | 21:10 | | | | | | | | czw | 11:10 | 14:20 | 20:20 | 21:00 | | | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt | 10:00 | 12:10 | 14:00 | 17:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 10:00 | 12:10 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | śr | 10:00 | 11:45 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | czw | 12:15 | 15:10 | 17:30 | | | | | | | | | | Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt | 10:40 | 13:00 | 17:00 | | | | | | | | | | śr | 10:40 | 12:00 | 17:00 | | | | | | | | | | czw | 10:00 | 17:00 | | | | | | | | | | | Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie (2D,DUB) – 2 | pt, czw | 12:30 | 15:30 | | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 12:20 | 15:30 | | | | | | | | | | | Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:15 | 19:20 | | | | | | | | | | |
| 24 00:00 -23:00 2020-01-24-2020-01-30 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 24.01.2020 – 30.01.2020 Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl HELIOS DLA DZIECI Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 4 – HDD nd 10:30 KINO KOBIET Judy – Kino Kobiet pn 18:30 KINO KONESERA Tajemnica Henriego Picka – Kino Konesera śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA 1800 gramów – Kultura Dostępna czw 13:00 18:00 PREMIERA Bad Boys For Life (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 12:30 15:15 18:00 20:45 czw 12:30 15:15 17:45 20:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D,DUB) – 1 pt 10:00 13:30 17:00 sb, nd, pn, wt 10:10 13:30 17:00 śr 11:20 13:30 17:00 czw 10:20 13:30 17:00 1917 (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, czw 11:20 17:15 20:00 śr 11:15 17:15 20:00 Jojo Rabbit (2D,Napisy) – 1 pt, sb, pn, wt, śr, czw 11:45 16:00 19:15 nd 11:50 16:00 19:15 Richard Jewell (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 18:20 21:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 13:20 14:30 16:10 19:00 20:15 21:50 Mayday (2D,PL) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 10:20 13:10 15:50 17:45 21:00 czw 10:10 15:50 21:00 Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:40 14:00 16:20 18:40 Urwis (2D,DUB) – 1 pt 10:15 12:15 15:40 sb, nd, pn, wt, śr 10:00 12:15 15:40 czw 10:00 12:00 15:40 Gorący temat (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 13:00 21:40 czw 12:45 21:40 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, wt, czw 18:30 21:30 pn 21:45 śr 20:30 Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 pt 10:00 sb, nd, pn, wt, czw 11:00 Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:15
| 25 00:00 -23:00 2020-01-25-2020-01-30 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 24.01.2020 – 30.01.2020 Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl HELIOS DLA DZIECI Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 4 – HDD nd 10:30 KINO KOBIET Judy – Kino Kobiet pn 18:30 KINO KONESERA Tajemnica Henriego Picka – Kino Konesera śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA 1800 gramów – Kultura Dostępna czw 13:00 18:00 PREMIERA Bad Boys For Life (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 12:30 15:15 18:00 20:45 czw 12:30 15:15 17:45 20:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D,DUB) – 1 pt 10:00 13:30 17:00 sb, nd, pn, wt 10:10 13:30 17:00 śr 11:20 13:30 17:00 czw 10:20 13:30 17:00 1917 (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, czw 11:20 17:15 20:00 śr 11:15 17:15 20:00 Jojo Rabbit (2D,Napisy) – 1 pt, sb, pn, wt, śr, czw 11:45 16:00 19:15 nd 11:50 16:00 19:15 Richard Jewell (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 18:20 21:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 13:20 14:30 16:10 19:00 20:15 21:50 Mayday (2D,PL) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 10:20 13:10 15:50 17:45 21:00 czw 10:10 15:50 21:00 Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:40 14:00 16:20 18:40 Urwis (2D,DUB) – 1 pt 10:15 12:15 15:40 sb, nd, pn, wt, śr 10:00 12:15 15:40 czw 10:00 12:00 15:40 Gorący temat (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 13:00 21:40 czw 12:45 21:40 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, wt, czw 18:30 21:30 pn 21:45 śr 20:30 Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 pt 10:00 sb, nd, pn, wt, czw 11:00 Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:15
| 26 00:00 -23:00 2020-01-26-2020-01-30 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 24.01.2020 – 30.01.2020 Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl HELIOS DLA DZIECI Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 4 – HDD nd 10:30 KINO KOBIET Judy – Kino Kobiet pn 18:30 KINO KONESERA Tajemnica Henriego Picka – Kino Konesera śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA 1800 gramów – Kultura Dostępna czw 13:00 18:00 PREMIERA Bad Boys For Life (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 12:30 15:15 18:00 20:45 czw 12:30 15:15 17:45 20:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D,DUB) – 1 pt 10:00 13:30 17:00 sb, nd, pn, wt 10:10 13:30 17:00 śr 11:20 13:30 17:00 czw 10:20 13:30 17:00 1917 (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, czw 11:20 17:15 20:00 śr 11:15 17:15 20:00 Jojo Rabbit (2D,Napisy) – 1 pt, sb, pn, wt, śr, czw 11:45 16:00 19:15 nd 11:50 16:00 19:15 Richard Jewell (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 18:20 21:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 13:20 14:30 16:10 19:00 20:15 21:50 Mayday (2D,PL) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 10:20 13:10 15:50 17:45 21:00 czw 10:10 15:50 21:00 Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:40 14:00 16:20 18:40 Urwis (2D,DUB) – 1 pt 10:15 12:15 15:40 sb, nd, pn, wt, śr 10:00 12:15 15:40 czw 10:00 12:00 15:40 Gorący temat (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 13:00 21:40 czw 12:45 21:40 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, wt, czw 18:30 21:30 pn 21:45 śr 20:30 Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 pt 10:00 sb, nd, pn, wt, czw 11:00 Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:15
|
27 00:00 -23:00 2020-01-27-2020-01-30 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 24.01.2020 – 30.01.2020 Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl HELIOS DLA DZIECI Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 4 – HDD nd 10:30 KINO KOBIET Judy – Kino Kobiet pn 18:30 KINO KONESERA Tajemnica Henriego Picka – Kino Konesera śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA 1800 gramów – Kultura Dostępna czw 13:00 18:00 PREMIERA Bad Boys For Life (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 12:30 15:15 18:00 20:45 czw 12:30 15:15 17:45 20:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D,DUB) – 1 pt 10:00 13:30 17:00 sb, nd, pn, wt 10:10 13:30 17:00 śr 11:20 13:30 17:00 czw 10:20 13:30 17:00 1917 (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, czw 11:20 17:15 20:00 śr 11:15 17:15 20:00 Jojo Rabbit (2D,Napisy) – 1 pt, sb, pn, wt, śr, czw 11:45 16:00 19:15 nd 11:50 16:00 19:15 Richard Jewell (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 18:20 21:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 13:20 14:30 16:10 19:00 20:15 21:50 Mayday (2D,PL) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 10:20 13:10 15:50 17:45 21:00 czw 10:10 15:50 21:00 Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:40 14:00 16:20 18:40 Urwis (2D,DUB) – 1 pt 10:15 12:15 15:40 sb, nd, pn, wt, śr 10:00 12:15 15:40 czw 10:00 12:00 15:40 Gorący temat (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 13:00 21:40 czw 12:45 21:40 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, wt, czw 18:30 21:30 pn 21:45 śr 20:30 Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 pt 10:00 sb, nd, pn, wt, czw 11:00 Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:15
| 28 00:00 -23:00 2020-01-28-2020-01-30 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 24.01.2020 – 30.01.2020 Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl HELIOS DLA DZIECI Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 4 – HDD nd 10:30 KINO KOBIET Judy – Kino Kobiet pn 18:30 KINO KONESERA Tajemnica Henriego Picka – Kino Konesera śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA 1800 gramów – Kultura Dostępna czw 13:00 18:00 PREMIERA Bad Boys For Life (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 12:30 15:15 18:00 20:45 czw 12:30 15:15 17:45 20:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D,DUB) – 1 pt 10:00 13:30 17:00 sb, nd, pn, wt 10:10 13:30 17:00 śr 11:20 13:30 17:00 czw 10:20 13:30 17:00 1917 (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, czw 11:20 17:15 20:00 śr 11:15 17:15 20:00 Jojo Rabbit (2D,Napisy) – 1 pt, sb, pn, wt, śr, czw 11:45 16:00 19:15 nd 11:50 16:00 19:15 Richard Jewell (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 18:20 21:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 13:20 14:30 16:10 19:00 20:15 21:50 Mayday (2D,PL) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 10:20 13:10 15:50 17:45 21:00 czw 10:10 15:50 21:00 Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:40 14:00 16:20 18:40 Urwis (2D,DUB) – 1 pt 10:15 12:15 15:40 sb, nd, pn, wt, śr 10:00 12:15 15:40 czw 10:00 12:00 15:40 Gorący temat (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 13:00 21:40 czw 12:45 21:40 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, wt, czw 18:30 21:30 pn 21:45 śr 20:30 Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 pt 10:00 sb, nd, pn, wt, czw 11:00 Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:15
| 29 00:00 -23:00 2020-01-29-2020-01-30 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 24.01.2020 – 30.01.2020 Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl HELIOS DLA DZIECI Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 4 – HDD nd 10:30 KINO KOBIET Judy – Kino Kobiet pn 18:30 KINO KONESERA Tajemnica Henriego Picka – Kino Konesera śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA 1800 gramów – Kultura Dostępna czw 13:00 18:00 PREMIERA Bad Boys For Life (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 12:30 15:15 18:00 20:45 czw 12:30 15:15 17:45 20:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D,DUB) – 1 pt 10:00 13:30 17:00 sb, nd, pn, wt 10:10 13:30 17:00 śr 11:20 13:30 17:00 czw 10:20 13:30 17:00 1917 (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, czw 11:20 17:15 20:00 śr 11:15 17:15 20:00 Jojo Rabbit (2D,Napisy) – 1 pt, sb, pn, wt, śr, czw 11:45 16:00 19:15 nd 11:50 16:00 19:15 Richard Jewell (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 18:20 21:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 13:20 14:30 16:10 19:00 20:15 21:50 Mayday (2D,PL) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 10:20 13:10 15:50 17:45 21:00 czw 10:10 15:50 21:00 Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:40 14:00 16:20 18:40 Urwis (2D,DUB) – 1 pt 10:15 12:15 15:40 sb, nd, pn, wt, śr 10:00 12:15 15:40 czw 10:00 12:00 15:40 Gorący temat (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 13:00 21:40 czw 12:45 21:40 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, wt, czw 18:30 21:30 pn 21:45 śr 20:30 Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 pt 10:00 sb, nd, pn, wt, czw 11:00 Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:15
| 30 00:00 -23:00 2020-01-30 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 24.01.2020 – 30.01.2020 Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl HELIOS DLA DZIECI Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 4 – HDD nd 10:30 KINO KOBIET Judy – Kino Kobiet pn 18:30 KINO KONESERA Tajemnica Henriego Picka – Kino Konesera śr 18:30 KULTURA DOSTĘPNA 1800 gramów – Kultura Dostępna czw 13:00 18:00 PREMIERA Bad Boys For Life (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 12:30 15:15 18:00 20:45 czw 12:30 15:15 17:45 20:30 Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D,DUB) – 1 pt 10:00 13:30 17:00 sb, nd, pn, wt 10:10 13:30 17:00 śr 11:20 13:30 17:00 czw 10:20 13:30 17:00 1917 (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, czw 11:20 17:15 20:00 śr 11:15 17:15 20:00 Jojo Rabbit (2D,Napisy) – 1 pt, sb, pn, wt, śr, czw 11:45 16:00 19:15 nd 11:50 16:00 19:15 Richard Jewell (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 18:20 21:15 POZOSTAŁE TYTUŁY Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:30 13:20 14:30 16:10 19:00 20:15 21:50 Mayday (2D,PL) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 10:20 13:10 15:50 17:45 21:00 czw 10:10 15:50 21:00 Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 10:40 14:00 16:20 18:40 Urwis (2D,DUB) – 1 pt 10:15 12:15 15:40 sb, nd, pn, wt, śr 10:00 12:15 15:40 czw 10:00 12:00 15:40 Gorący temat (2D,Napisy) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr 13:00 21:40 czw 12:45 21:40 Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 pt, sb, nd, wt, czw 18:30 21:30 pn 21:45 śr 20:30 Tajni i fajni (2D,DUB) – 1 pt 10:00 sb, nd, pn, wt, czw 11:00 Jumanji: Następny poziom (2D,DUB) – 1 pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw 14:15
| 31 00:00 -23:00 2020-01-31-2020-02-06 REPERTUAR PRASOWY KINA HELIOS OLSZTYN WAŻNY 31.01.2020 – 06.02.2020 | Budynek Aura Centrum Olsztyna, Al. Piłsudskiego 16, 10-576 Olsztyn, www.helios.pl | NOCNE MARATONY FILMOWE | Maraton Grozy – 31.01.2020 | pt | 23:00 | | | | | | | | | | | | HELIOS DLA DZIECI | Szybcy i śnieżni – HDD | sb, nd | 10:30 | | | | | | | | | | | | KINO KONESERA | Kult. Film – Kino Konesera | pn | 18:30 | | | | | | | | | | | | KULTURA DOSTĘPNA | Ostatnia góra – Kultura Dostępna | czw | 13:00 | 18:00 | | | | | | | | | | | PREMIERA | Chłopiec i wilk (2D,DUB) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 10:00 | 14:30 | 16:40 | | | | | | | | | | Głębia strachu (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 12:10 | 18:45 | 21:00 | | | | | | | | | | Małgosia i Jaś (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 14:10 | 19:15 | 21:30 | | | | | | | | | | Superpies i Turbokot (2D,DUB) – 1 | pt | 13:50 | 17:45 | | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 10:50 | 14:00 | 17:45 | | | | | | | | | | czw | 10:50 | 14:00 | 17:00 | | | | | | | | | | POZOSTAŁE TYTUŁY | Psy 3. W imię zasad (2D,ORG) – 1 | pt | 11:00 | 11:50 | 14:40 | 17:30 | 20:20 | | | | | | | | sb, nd, pn, wt | 12:20 | 15:10 | 18:00 | 20:50 | | | | | | | | | śr | 12:20 | 15:10 | 18:45 | 20:30 | | | | | | | | | czw | 12:20 | 15:10 | 18:15 | 21:00 | | | | | | | | | 1917 (2D,Napisy) – 1 | pt | 11:20 | 14:00 | 19:30 | 21:30 | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:40 | 14:20 | 19:30 | 21:30 | | | | | | | | | Bad Boys For Life (2D,Napisy) – 1 | pt | 15:10 | 18:00 | 20:50 | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr, czw | 11:10 | 14:40 | 17:30 | 20:20 | | | | | | | | | Doktor Dolittle (2D,DUB) – 1 | pt | 11:10 | 13:30 | 16:00 | 18:30 | | | | | | | | | sb, nd, wt, czw | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 18:30 | | | | | | | | | pn | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 19:00 | | | | | | | | | śr | 11:00 | 13:30 | 16:00 | 18:20 | | | | | | | | | Mayday (2D,PL) – 1 | pt, sb, nd, wt, czw | 11:30 | 16:20 | 19:00 | 21:00 | | | | | | | | | pn | 11:30 | 16:20 | 20:30 | | | | | | | | | | śr | 11:30 | 16:20 | 20:40 | | | | | | | | | | Śnieżka i Fantastyczna Siódemka (2D,DUB) – 1 | pt | 13:00 | 15:30 | | | | | | | | | | | sb, nd | 12:30 | 15:30 | | | | | | | | | | | pn, wt, śr, czw | 10:20 | 12:30 | 15:30 | | | | | | | | | | Jojo Rabbit (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr | 17:00 | 22:10 | | | | | | | | | | | czw | 22:10 | | | | | | | | | | | | Urwis (2D,DUB) – 1 | pt | 10:40 | 13:10 | | | | | | | | | | | sb, nd, pn, wt, śr | 10:10 | 13:10 | | | | | | | | | | | czw | 10:10 | | | | | | | | | | | | Richard Jewell (2D,Napisy) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 16:15 | | | | | | | | | | | | Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2D,ORG) – 1 | pt, sb, nd, pn, wt, śr, czw | 20:00 | | | | | | | | | | | |
| luty | luty |