Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Bartoszycach

0
359

Po ponad 28 lat służby swoją karierę w szeregach Policji zakończył insp. Przemysław Fiertek, dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Bartoszycach.

W Komendzie Powiatowej Policji w Bartoszycach odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zmiany na stanowisku komendanta.  Z niebieskim mundurem pożegnał się insp. Przemysław Fiertek, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

Za wiele lat oddanej służby Komendantowi Fiertkowi podziękował pełniący obowiązki Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie mł. insp. Paweł Krauz.

Insp. Przemysław Fiertek podsumowując swoją ponad 7 letnią służbę na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Bartoszycach podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za wspólną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu bartoszyckiego.

Jednocześnie mł. insp.  Paweł Krauz powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Bartoszycach insp. Dariuszowi Ślęzakowi, który służbę w Policji rozpoczął 28 lat temu. Insp. Ślęzak jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Od lipca 2016 roku kierował Komendą Powiatową Policji w Kętrzynie.

BRAK KOMENTARZY