Z nożem wtargnął do cudzego mieszkania

0
254

Mieszkaniec gminy Świętajno będąc pod wpływem alkoholu wtargnął do cudzego mieszkania, groził domownikom, jednego z nich zaatakował.

Do dyżurnego szczycieńskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego mężczyzny, który w miejscowości Jerutki wszedł na posesję osób zgłaszających i groził im pozbawieniem życia.

Na miejsce skierowany został patrol policji. Mundurowi ustalili, że 41-letni mieszkaniec gminy Świętajno wszedł do cudzego mieszkania i pomimo kilkukrotnego wzywania do opuszczenia budynku, mężczyzna tego nie uczynił. Dodatkowo 41-latek groził przy użyciu noża osobom znajdującym się w mieszkaniu, a jednego z domowników uderzył. Mężczyzna uszkodził również drzwi i szybę w drzwiach.

W toku prowadzonych czynności szczycieńscy mundurowi ustalili, że 41-latek dodatkowo kierował bmw mając w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu.

41-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, naruszenia nietykalności cielesnej, gróźb karalnych, zniszczenia mienia oraz naruszenia miru domowego.

BRAK KOMENTARZY