Przekazanie obowiązków Komendanta PSG w Olsztynie

0
368

Na terenie Placówki Straży Granicznej w Olsztynie odbyło się przekazanie-przyjęcie obowiązków na stanowisku komendanta placówki.

W PSG w Olsztynie Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Tomasz Zybiński przedstawił nowego komendanta placówki.

W spotkaniu uczestniczyli pracownicy oraz funkcjonariusze placówki. Komendant oddziału z dniem 1 lutego powierzył pełnienie obowiązków służbowych mjr SG Annie Parfianowicz na stanowisku Komendanta Placówki Straży Granicznej w Olsztynie.

Mjr SG Anna Parfianowicz związana jest z W-MOSG od 3 listopada 1997 roku. Doświadczenie zawodowe rozpoczęła służbą w GPK w Braniewie, następnie w GPK w Bezledach. Od maja 2002 roku swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w komendzie oddziału na stanowiskach służbowych starszego specjalisty, kierownika Sekcji Statystyki, Analiz i Informacji oraz kierownika Sekcji Bezpieczeństwa w Komunikacji Wydziału Granicznego.

Z dniem 1 lutego Komendant W-MOSG gen. bryg. SG Tomasz Zybiński powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Placówki Straży Granicznej w Olsztynie. Mjr SG Anna Parfianowicz była wielokrotnie wyróżniana i odznaczana za wzorową służbę, m.in. Brązowym Medalem za Zasługi dla Straży Granicznej, Medalem Trzydziestolecia Powołania SG oraz Odznaką Straży Granicznej.

BRAK KOMENTARZY