Piknik Sąsiedzki już w sobotę w Mrągowie

0
2396

Już w najbliższą sobotę 23.09.2017 roku odbędzie się Piknik Sąsiedzki, który odbędzie się na Placu Armii Krajowej w Mrągowie.

W południe z placu uczestnicy wyruszą na Spacer z Architektem, podczas którego dowiemy się o historii tej części miasta, zobaczymy stare fotografie, a także poznamy ciekawostki architektoniczne, które czynią to miejsce wyjątkowym.

O godz. 13.00 rozpocznie się Piknik Sąsiedzki, na którym oprócz poczęstunku, animacji dla dzieci, konkursów i dobrej zabawy, odbędą się rozmowy dotyczące planowania przestrzennego tej części miasta. W trakcie spotkania zostaną omówione między innymi kwestie: łady przestrzennego oraz zapisów w miejscowym planie, które mogą chronić perełki architektury, takie jak np. Plac Armii Krajowej.

Wszystkich zainteresowanych tematem planowania przestrzennego, a w szczególności mieszkańców ulic Wileńskiej, Laskowej, Młynowej, Ogrodowej, Nowogródzkiej oraz Placu Armii Krajowej, zapraszamy na spotkanie!

PlanujeMY MRĄGOWO to konsultacje społeczne miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Miasto bierze udział w projekcie „Przestrzeń dla partycypacji”, aby wraz z mieszkańcami, przedsiębiorcami i wszystkimi zainteresowanymi podmiotami lepiej planować rozwój miasta.

BRAK KOMENTARZY