Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim

0
316

Po ponad 28 latach służby swoją karierę w szeregach Policji zakończył insp. Przemysław Polechoński, dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Lidzbarku Warmińskim. 

W Komendzie Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zmiany na stanowisku Komendanta. Z formacją pożegnał się insp. Przemysław Polechoński, który odszedł na emeryturę.

Za wiele lat oddanej służby Komendantowi insp. Polechońskiemu podziękował pełniący obowiązki Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie mł. insp. Paweł Krauz.

Insp. Przemysław Polechoński podsumowując swoją ponad dwuletnią służbę na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za wspólną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu lidzbarskiego.

Jednocześnie mł. insp. Paweł Krauz powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim mł. insp. Markowi Żebrowskiemu, który służbę w Policji rozpoczął 28 lat temu.

Mł. insp. Marek Żebrowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Od 2017 roku pracował jako Ekspert Zespołu Nadzoru Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

BRAK KOMENTARZY