Zatrzymali poszukiwanych. Jeden zrobił awanturę na stacji paliw, drugi schował się u mamy

0
124

W ręce policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Iławie wpadło kolejnych dwóch poszukiwanych. 39 – latek na 182 dni trafił do więzienia po tym jak zrobił awanturę na stacji benzynowej i zabrał pieniądze z kasy, a 40 – latek spędzi rok w zakładzie karnym za wielokrotne kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Pierwszy z poszukiwanych został zatrzymany po tym jak wszczął awanturę na jednej z iławskich stacji paliw. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie zatrzymali 39-latka. Okazało się, że nie tylko kłócił się z personelem ale zniszczył również alkomat oraz wykorzystując nieuwagę pracowników stacji zabrał z kasetki ponad 8000 złotych, a także był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przetransportowali do jednostki. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów mieszkańcowi Kwidzyna. Następnie funkcjonariusze zawieźli go do więzienia, gdzie spędzi najbliższe 182 dni.

Natomiast w gminie Iława policjanci zatrzymali 40-latka. Mężczyzna szukany był do odbycia kary pozbawienia za wielokrotne kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze po ustaleniu miejsca przebywania pojechali i zatrzymali mieszkańca powiatu iławskiego. Mężczyzna oświadczył, że przyjechał do mamy po tym jak przez dłuższy czas pracował w Warszawie. Policjanci przetransportowali 40-latka do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

BRAK KOMENTARZY