Wodoodporne panele podłogowe na lazienkaplus.pl

0
183

Jakie panele do łazienki? Czy produkty z tworzyw sztucznych są lepsze niż płytki ceramiczne? Na te pytania próbuje sobie odpowiedzieć wielu z nas i słusznie – ceny materiałów wykończeniowych mogą przecież być wysokie. Doradzamy więc, na co warto zwrócić uwagę i czy opłaca się robić zakupy na stronie lazienkaplus.pl.

Winylowe panele do łazienki

Zwykłe panele z plastiku w łazience to niekoniecznie dobry pomysł. Raczej powinniśmy się decydować na materiały dostosowane do warunków, w jakich mają funkcjonować. Takie są właśnie panele z winylu dostępne w sklepie lazienkaplus.pl. Otóż winyl, a raczej polichlorek winylu zmieszany z innymi substancjami, ma unikalne właściwości. Panele zrobione z tego materiału są bowiem wodoodporne. W praktyce oznacza to, że taki produkt śmiało można wykorzystać w pobliżu wanny na przykład. Woda nie uszkodzi paneli ani od góry, ani od spodu.

Panele winylowe w sklepie Lazienkaplus są do tego przyjemne w dotyku, więc można po nich chodzić boso. To je wyróżnia od płytek podłogowych, które mogą być zimne i chropowate. Co jednak ważniejsze, podłoga winylowa doskonale sprawdza się w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Łazienka wyposażona w takie systemy jest szczególnie przyjemna w użytkowaniu. Do tego panele z lazienkaplus.pl kładzie się szybko, a i konserwacja nie należy do wymagających.

Inne produkty na lazienkaplus.pl

Panele z kilku warstw winylu to tylko jedna opcja w sklepie Lazienkaplus. Możemy tam też znaleźć inne panele podłogowe, które jednak nie są idealne do łazienki. Niemniej materiały z wykorzystaniem winylu są nieco droższe, więc nie trzeba od razu montować ich w całym domu. Tanie panele laminowane w ofercie lazienkaplus.pl dobrze sprawdzą się na korytarzu lub w sypialni. W kuchni i łazience natomiast zdecydowanie polecamy zostawić winyl.

Nie bez znaczenia są oczywiście listwy przypodłogowe. Stanowią eleganckie wykończenie w każdym pomieszczeniu bez względu na rodzaj paneli. Są wykonane z trwałych materiałów i bardzo łatwe w montażu – można to zrobić samodzielnie. To samo listwy dylatacyjne, które również powinny dotyczyć zamówienia. Dzięki nim przejście między łazienką a korytarzem może być płynne i bezpieczne. Do tego dorzućmy akcesoria podłogowe i podkłady pod panele… To prawda, na stronie lazienkaplus.pl można kupić wszystko, czego się potrzebuje.

Najlepszy sklep z wyposażeniem łazienek

Jak sama nazwa wskazuje, ze sklepem Lazienkaplus wiążą się nie tylko praktyczne panele podłogowe. W gruncie rzeczy możemy tam wyposażyć całą łazienkę. Małe mieszkanie w bloku, czy przestronny dom na wsi – nie ma różnicy. Chodzi tu o baterie prysznicowe, nowoczesne toalety i deski myjące, a także środki czyszczące czy akcesoria do prania. No a co z oświetleniem?

Eleganckie oświetlenie łazienkowe znajdziesz bez problemu pod adresem lazienkaplus.pl. Są to na przykład lampy wiszące w stylu glamour. Dziś popularnością cieszą się także plafony. Co interesujące, niektóre warianty są wyposażone w zdalne sterowanie. Można zatem rozłożyć się w wannie i pilotem zmienić natężenie światła, powiedzmy. Brzmi komfortowo, prawda?

Warto odwiedzić sklep internetowy lazienkaplus.pl. Towar jest w dobrych cenach, a dostawa szybka. Do tego można zamówić kuriera, który wniesie wszystko na piętro. Na stronie sklepu można także poznać ciekawe porady i inspiracje z zakresu wykończenia wnętrz. Jaki podkład pod panele? Co uwzględnić podczas montażu podłogi? Odpowiedź znajduje się w zasięgu jednego kliknięcia. Sprawdź J

BRAK KOMENTARZY