I miejsce w kolarstwie amatorskim

0
2198
W-MOSG

W Gdyni na Skwerze Kościuszki 25 czerwca odbył się wyścig kolarski “Cyklo Gdynia”, na którym stanęła rekordowa ilość prawie tysiąca uczestników z całego kraju.

Kolarskie emocje sięgały zenitu już przed startem amatorów, gdyż bezpośrednio przed wyruszali zawodowcy rywalizujący o tytuł Mistrza Polski.

Trasa amatorów tzw. mała pętla w której wziął udział funkcjonariusz na co dzień  pełniący służbę w Wydziale Zabezpieczenia Działań Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej liczyła 44 kilometry. Oprócz naszego zawodnika na starcie stanęło 500 kolarzy.

mł. chor. SG Artur Nestorowicz reprezentujący klub Kętrzyn Bike Team oraz NSZZ FSG przy komendzie W-MOSG w ogólnej klasyfikacji zajął szóste miejsce, a w kategorii wiekowej M30 stanął na najwyższym stopniu podium.