Funkcjonariusze Straży Granicznej w gronie najlepszych strzelców

0
1575

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zajęli III miejsce w drużynowym turnieju strzeleckim o puchar Dowódcy 11 Mazurskiego Pułku Artylerii w Węgorzewie.

Turniej zorganizowano z okazji obchodów Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii.  Zawody odbyły się 7 grudnia w Węgorzewie. Do walki o tytuł najlepszych strzelców stanęły 22 drużyny. Strzelanie odbyło się z pistoletu wojskowego na dystansie 25 m.

I miejsce na podium zajęła drużyna sztabu 11 Pułku Artylerii, II miejsce wywalczyła ekipa 14 Suwalskiego Dywizjonu Artylerii Przeciwpancernej, a na III miejscu, po zaciętej walce stanęła drużyna reprezentowana przez Komendantów Placówek Straży Granicznej z Barcin, Węgorzewa i Bań Mazurskich.