ELBLĄG: W ZEMŚCIE USZKADZAŁ SAMOCHODY

0
269
policja

Policjanci ustalili kto stoi za uszkodzeniami dwóch samochodów. Okazało się, że sprawcą uszkodzeń jest 25-latek. Oba auta należały do jednego właściciela, a sprawcę i właściciela auta łączył zatarg o kobietę. Teraz 25-latek odpowie przed sądem za uszkodzenie pojazdów.

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 25-latkowi z Elbląga. Policjanci pracując nad sprawą uszkodzenia dwóch pojazdów ustalili, że stoi za tym pewien 25-letni mężczyzna. Pierwsze z aut – volkswagen został uszkodzony w lipcu 2018 roku, gdy stał na parkingu. Drugie auto to osobowy ford. Ten również został zdewastowany. Wspólnym mianownikiem samochodów był ich właściciel. Policjanci ustalili, iż miał on konflikt z innym mężczyzną. Ten napotykając auto na parkingu i wiedząc, do kogo należy, uszkadzał lusterka oraz wybijał reflektory. Gdy właściciel volkswagena zmienił auto na forda i zaparkował je w innym niż zwykle miejscu, dowiedział się o tym 25 latek i znów uszkodził samochód.

Policjanci ustalili sprawcę. Usłyszał on dwa zarzuty uszkodzenia mienia. Teraz sprawa trafi do sądu. Za zniszczenie mienia może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

BRAK KOMENTARZY