Aneta Markowska dyrektorem PCPR

0
233
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie ma nową  dyrektor. To Aneta Markowska.
Starosta olsztyński Andrzej Abako i wicestarosta Joanna Michalska-Reda 19 lutego 2024 r., w obecności całego zespołu PCPR, złożyli nowej dyrektor gratulacje i życzenia, by pod jej kierownictwem ęCentrum stało się liderem w zakresie wsparcia osób potrzebujących pomocyę.
Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Olsztynie Grzegorz Drozdowski pogratulował w imieniu rodzin zastępczych z powiatu olsztyńskiego.
Aneta Markowska doskonale zna potrzeby i specyfikę pracy na rzecz drugiego człowieka. Jest absolwentką Wydziału Nauki o Rodzinie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie związana jest od 21 lat, zna je zatem od przysłowiowej podszewki. Ostatnio pełniła funkcję kierownika Zespołu wsparcia i poradnictwa specjalistycznego, a przez ostatnie 4 m-ce pracowała jako p.o. dyrektora PCPR.
Dyrektor, jak sama podkreśla, lubi ludzi i czerpie z nich inspirację. Zamierza kontynuować misję PCPR opartą na wzajemnej współpracy, życzliwej atmosferze, zauważając potencjał swoich pracowników. Prywatnie relaksuje się w otoczeniu przyrody i podróżując z najbliższymi.
ŻRÓDŁO: Powiat Olsztyński

BRAK KOMENTARZY