Zmiany kadrowe na stanowiskach kierowniczych w straży pożarnej na Warmii i Mazurach

0
419

Nowi komendanci na stanowiskach w trzech miastach regionu w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej.

-W siedzibach komend PSP w Ostródzie, Olsztynie i Elblągu odbyły się uroczyste zbiórki,. Ich powodem były zmiany na stanowiskach komendantów w Ostródzie, Olsztynie i Elblągu – informuje Grzegorz Różański, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Z dotychczasowym stanowiskiem pożegnał się bryg. Łukasz Kochan Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu, który przeszedł na emeryturę.

-W związku z tym Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Tomasz Komoszyński dokonał zmian kadrowych. Dotychczasowy olsztyński Komendant Miejski PSP bryg. Jarosław Gryciuk został powołany do dalszego pełnienia służby na stanowisku Komendanta Miejskiego PSP w Elblągu – dodaje Różański.

Natomiast nowym Komendantem Miejskim PSP w Olsztynie został bryg. Łukasz Jasiński, który dotychczas piastował stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Ostródzie. Ta zmiana kadrowa wywołała więc kolejną.

-Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki PSP powołał na ostródzkiego Komendanta Powiatowego PSP mł. bryg. Rafała Napiórkowskiego, który dotychczas zajmował stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Ostródzie – informuje Różański.

BRAK KOMENTARZY