Wyłowiono zwłoki poszukiwanego 27-latka z województwa mazowieckiego

0
137

Olsztyńscy policjanci prowadzili poszukiwania 27-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego. Jego ciało wyłowiono z Jeziora Klebarskiego.

27-latek w nocy z soboty na niedzielę oddalił się od grupy znajomych, z którymi przebywał w jednym z domków letniskowych na terenie gminy Purda. Jako pierwsi działania poszukiwawcze za zaginionym rozpoczęli sami znajomi, z którymi 27-latek wypoczywał. Po tym, jak na brzegu Jeziora Klebarskiego grupa znajomych znalazła rzeczy należące prawdopodobnie do ich kolegi, natychmiast zaalarmowali policję. Niedzielne działania nie przyniosły rezultatu, dlatego następnego dnia od rana zostały one wznowione. –  Ciało poszukiwanego mężczyzny wyłowiono w odległości około stu metrów od brzegu jeziora – informuje Rafał Prokopczyk, rzecznik KMP w Olsztynie.

Kilka dni temu znaleziono ciało innego mężczyzny.  Oficer dyżurny KMP w Olsztynie przyjął zawiadomienie o zaginięciu 24-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli, który dzień wcześniej przyjechał do Olsztyna. Młody mężczyzna zatrzymał się u znajomych, po czym nie informując nikogo, opuścił miejsce przebywania i oddalił się w nieznanym kierunku.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ