Wjechali do rowu. Policjanci ustalają szczegóły wypadków

0
345

Policjanci wciąż zatrzymują kierowców, którzy nieodpowiedzialnie zachowują się na drodze i nie stosują się do podstawowych zasad ruchu drogowego i przepisów prawa.

Dyżurny gołdapskiej komendy został poinformowany o dachowaniu auta na ul. Wojska Polskiego. Zgłaszający, który był świadkiem zauważył jak kierujący autem mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia.

Na miejsce natychmiast pojechał  patrol ruchu drogowego. Policjanci będący na miejscu ustalili, że kierujący osobowym volvo z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na prawą stronę drogi, po czym uderzył w słup sygnalizacji świetlnej, znak drogowy i lampę uliczną. Volvo po silnym uderzeniu dachowało i zatrzymało się w przydrożnym rowie. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny miejsca i pojazdu oraz przesłuchali świadków. Zostały ponadto zabezpieczony ślady co pozwoli na  szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

W Lubawie 33-latka kierująca bmw nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu nissanem i doprowadziła do bocznego zderzenia między pojazdami, w następstwie czego nissan wjechał do przydrożnego rowu i wywrócił się uszkadzając lampę  oświetleniową. Kierujący nissanem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

BRAK KOMENTARZY