Uderzył drugiego piłą do drewna

0
228

Policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Szczytna, gdzie jeden z mężczyzn został uderzony piłą do drewna. Sprawca przestępstwa uszkodzenia ciała został zatrzymany i usłyszał zarzut.

Oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące uszkodzenia ciała jednego z mężczyzn przebywającego w mieszkaniu w jednym z bloków na terenie Szczytna. Policjanci po przybyciu na miejsce interwencji ustalili, że w mieszkaniu przebywały 4 osoby, a jeden z mężczyzn posiadał poważne obrażenia głowy i ręki. 56-letniemu mieszkańcowi Szczytna została udzielona pomoc, a następnie został on przewieziony do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

Funkcjonariusze rozpytali świadków zdarzenia, którzy poinformowali ich, że obecny na miejscu 40-letni mężczyzna uderzył pokrzywdzonego piłą do drewna, czym spowodował obrażenia ciała. 40-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi.

W toku przeprowadzonych czynności sprawca został przesłuchany, a następnie został przedstawiony mu zarzut popełnienia przestępstwa naruszenia czynności narządu ciała. Niebawem mieszkaniec gminy Świętajno stanie przed sądem, aby ponieść konsekwencje swojego czynu.

Sprawcy przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

BRAK KOMENTARZY