Uderzył autem w kilka drzew i wypadł z samochodu

0
542

Od mężczyzny, który kierując VW uderzył w kilka przydrożnych drzew wyraźnie czuć było alkohol. Ponadto okazało się, że ma aktywny zakaz kierowania. Mężczyznę w przydrożnym rowie znalazł inny kierowca.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na trasie Wozławki – Lidzbark Warmiński. Wstępnie ustalenia policjantów wskazują, że 20-latek jadąc VW Bora na prostym odcinku stracił panowanie nad autem, po czym uderzył w kilka przydrożnych drzew i wypadł z samochodu.

W rowie znalazł go inny kierowca, który wezwał pomoc. W zaroślach znaleziono też silnik VW. Od 20-latka wyraźnie czuć było alkohol. Mieszkaniec gminy Bisztynek trafił do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań w laboratorium kryminalistycznym.

Policjanci ustalili, że młody mężczyzna ma sądowy prowadzenia pojazdów. Kryminalni wykonali oględziny miejsca zdarzenia i przesłuchali świadków. Zabezpieczyli wrak auta i jego silnik na parkingu strzeżonym. Dochodzenie w tej sprawie ma na celu ustalenie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

BRAK KOMENTARZY