Szpital Miejski w Olsztynie z nowym dyrektorem

0
118

Andrzej Bujnowski rozpoczął pracę na stanowisku dyrektora olsztyńskiego szpitala. Oficjalnie nowego dyrektora przedstawił Prezydent Olsztyna.

Nowy dyrektor został wybrany w konkursie. O stanowisko ubiegało się trzech kandydatów. Ten, którego wskazała komisja był właśnie Andrzej Bujnowski.

– Będę chciał w sposób rzetelny realizować misję tego szpitala – mówił nowy dyrektor placówki podczas spotkania z koordynatorami i pielęgniarkami oddziałowymi. – Zapraszam wszystkich Państwa do rzetelnej współpracy i taką też obiecuję ze swojej strony. Mam nadzieję, że przy wspólnej realizacji wszystkich celów, dbaniu o jakość, będziemy osiągać kolejne sukcesy.

Andrzej Bujnowski zastąpił na stanowisku wieloletnią dyrektor Szpitala Miejskiego, Joannę Szymankiewicz-Czużdaniuk.

– Dziękuję dotychczasowej pani dyrektor za ciężką pracę – mówił prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. – Zapewniam swoje wsparcie nowemu dyrektorowi i życzę powodzenia w pracy.

Andrzej Bujnowski jest absolwentem Wydziału Budownictwa na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Ukończył także studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej. Jest doświadczonym menadżerem szpitala, od grudnia 2000 r. do lipca 2020 był prezesem spółki Pro-Medica w Ełku.

BRAK KOMENTARZY