Wszystkie drużyny z województwa warmińsko-mazurskiego wygrały swoje mecze w trzeciej lidze

0
178
fot. archiwum

To był świetny weekend dla drużyn z województwa warmińsko-mazurskiego, występujących w trzeciej lidze. Wszystkie zespoły wygrały swoje spotkania.

Najbardziej efektowne zwycięstwo odniósł Sokół Ostróda. Ostródzianie podejmowali na własnym obiekcie Olimpię Zambrów. Do przerwy to goście prowadzili, ale druga połowa była popisem zespołu z Ostródy. Sokół strzelił w niej cztery bramki i ostatecznie wygrał całe spotkanie 4:1.

Concordia Elbląg mierzyła się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. W starciu beniaminków lepszy okazał się ten z Elbląga. Concordia do przerwy prowadziła 2:0 i taki wynik utrzymał się już do końca spotkania.

Wiele emocji było w meczu pomiędzy Pelikanem Łowicz, a Zniczem Biała Piska. Do 90 minuty na tablicy wyników widniał wynik 2:2, ale ostatecznie to Znicz wygrał to spotkanie 2:4. Wygrana ta jest bardzo cenna, ponieważ Pelikan jest jednym z faworytów całych rozgrywek.

Swoje spotkanie wygrał także Huragan Morąg, który pokonał na wyjeździe Polonię Warszawa. Bohaterem meczu został Anton Kołosow, który zdobył dwie bramki.

Obecnie w ligowej tabeli Sokół jest 2, Huragan 6, Concordia 7, a Znicz 10.

BRAK KOMENTARZY