PSL-Koalicja Polska zaprezentowała listy wyborcze z okręgów olsztyńskiego i elbląskiego

0
1483
Kandydaci PSL-Koalicja Polska z okręgu 34

Podczas wojewódzkiej konwencji wyborczej PSL, zaprezentowane zostały listy kandydatów PSL-Koalicja Polska z okręgów olsztyńskiego i elbląskiego, w wyborach do Sejmu.

Świadomość, że jesteśmy w ważnym czasie  jest nie tylko w naszych umysłach, ale i całego społeczeństwa. Zgłaszamy swoją odpowiedzialność do służenia społeczeństwu i Rzeczypospolitej, jak i oczywiście naszemu regionowi, ponieważ on jest nam najdroższy. Wiemy, że do wyborów pójdziemy razem z Kukiz’15. Miejsca na liście dla przedstawicieli Kukiz’15, w całej Polsce, jak i w naszym regionie oczywiście będą. Cieszymy się, że łączy nas nie tylko przymierze pod kątem, techniki wyborczej, ale łączy nas również bardzo obszerny program – powiedział Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa warmińsko mazurskiego.

„Jedynką” na liście PSL-Koalicja Polska w okręgu 34 będzie poseł Urszula Pasławska. Następne miejsca na liście zajmują: Henryk Falkowski (Kukiz’15), Wioletta Śląska Zyśk, Radosław Król i Sylwia Jaskulska. Na kolejnych miejscach znaleźli się: Stanisław Trzaskowski, Andrzej Kurzątkowski, Agnieszka Szałko, Emilia Urbanowicz, Marcin Piwowarczyk, Jarosław Andrzejewski, Tadeusz Sieroński, Iwona Kropiwnicka, Mirosław Stegienko i Krzysztof Hećman.

To jest znakomita drużyna reprezentująca różne dziedziny naszego życia. Nie ma tu ludzi przypadkowych. To są najlepsi z najlepszych. Idziemy z najlepszą listą i programem. Będziemy mieli pozytywną kampanię i liczymy, że tym przekonamy wyborców – mówiła Urszula Pasławska.

W okręgu 35 pełnomocnikiem wyborczym będzie Zbigniew Ziejewski, a z listy tej wystartują także: Stanisław Żelichowski, Piotr Żuchowski, Małgorzata Dorota Sowicka, Edward Pietrulewicz, Monika Marchelewska, Andrzej Wiśniewski, Ryszard Jurkiewicz, Katarzyna Granacka, Aneta Kądziołka, Paweł Szakiewicz, Marcin Ślęzak, Dorota Wąsik, Robert Rozmysłowicz, Robert Huszcza i Krzysztof Groblewski.

W okręgu 35, jak na razie zaprezentowani zostali przedstawiciele z PSL-u. Prowadzone są jeszcze rozmowy odnośnie kandydatów z Kukiz’15.

Fotorelacja:

BRAK KOMENTARZY