Lidzbark Warmiński: Potrącenie na przejściu dla pieszych. Kierująca uciekła z miejsca wypadku

0
420
policja

Lidzbarscy policjanci prowadzą postępowanie, odnośnie wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Wiślana – Krzywa. Mieszkanka gminy Kiwity potrąciła na pasach 65-latka. Kobieta odjechała z miejsca zdarzenia. Dzięki ustaleniom 27-latka szybko została namierzona przez policjantów.

Do zdarzenia doszło wczoraj (24.06.19) po godz. 9.00 przed rondem na skrzyżowaniu ulic Wiślana – Krzywa. Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca osobowym mitsubishi potrąciła znajdującego się na przejściu dla pieszych mężczyznę. Kierująca nie tylko nie udzieliła pomocy poszkodowanemu, ale uciekła też z miejsca zdarzenia. Na podstawie zapisu monitoringu oraz relacji naocznych świadków policjanci natychmiast ustalili, że pojazd należy do mieszkanki gminy Kiwity, która poruszała się nim w chwili zdarzenia i odjechała nie czekając na przyjazd patrolu.

Policjanci ustalili też, że kierująca przebywa w miejscu zamieszkania. Tam podczas wykonywanych czynności mundurowi zatrzymali 27-latce prawo jazdy. Mieszkanka gminy swoje zachowanie tłumaczyła mundurowym wizytą u dentysty. Na szczęście poszkodowany 65-latek nie odniósł obrażeń. Mężczyźnie została udzielona pomoc medyczna. W chwili obecnej trwa szczegółowe ustalanie okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

BRAK KOMENTARZY