Miss Warmii i Mazur odebrała nagrodę główną

0
4770

Miss Warmii i Mazur – Monika Ciołkowska odebrała nagrodę główną, za tytuł najpiękniejszej kobiety w regionie. Na podsumowaniu tegorocznej edycji konkursu piękności w województwie Warmińsko-Mazurskim, laureatka otrzymała kluczyki do nowego Volkswagena UP.

Imprezę rozpoczęło wręczenie upominków i podziękowań wszystkim uczestniczkom konkursu piękności. Najpierw gratulacje od sponsorów odebrały nastolatki, a zwyciężczyni – Agnieszka Kapusto, otrzymała w nagrodę rower miejski. Po krótkiej sesji zdjęciowej, podsumowanie konkursu piękności odwiedziła aktualna Miss Polski oraz zeszłoroczna Miss Warmii i Mazur – Magdalena Bieńkowska. Opowiedziała jak wyglądał dotychczasowy okres z koroną na głowie. – Był to okres od samego początku bardzo pracowity, tych obowiązków doszło mnóstwo, ale cieszę się, że tak sprawnie idzie praca z biurem Miss Polski i mamy jeszcze dużo projektów, jak konkurs międzynarodowy, do którego właśnie zaczęliśmy przygotowania.powiedziała Magdalena Bieńkowska.

Główną atrakcją podsumowania konkursu Miss Warmii i Mazur było przekazanie nagrody głównej, samochodu Volkswagen UP, laureatce wśród kobiet dorosłych. Wcześniej wszystkie uczestniczki również otrzymały upominki i podziękowania. Dodatkowo, Miss Przedsiębiorstwa Romanowski – Sylwia Rosiak, otrzymała nagrodę specjalną od sponsora o wartości 10 tysięcy złotych – telefon oraz komputer. Następnie kluczyki do swojego nowego samochodu otrzymała Monika Ciołkowska, która nie kryła radości. – Samochód bardzo mi się podoba, na pewno będzie się nim świetnie jeździć. Jest kompaktowy, malutki, także myślę, że do jazd w mieście będzie idealny.

Ponadto, 24 czerwca zostały wybrane 24 finalistki, które wezmą udział w ścisłym finale Miss Polski 2016. Wśród nich znalazła się zarówno Monika Ciołkowska, jak i 1 Wicemiss Warmii i Mazur – Urszula Jankowska. Kobiety w grudniu zawalczą o koronę najpiękniejszej Polki.

Cały wywiad z Moniką Ciołkowską i Magdaleną Bieńkowską, będzie można przeczytać w kolejnym wydaniu „Gazety Warmińskiej”.

 

Fotorelacja:

BRAK KOMENTARZY