ELBLĄG: POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONE PRZEDMIOTY

0
191

Najpierw opowiadał policjantom, że nie ma nic wspólnego z kradzieżami na terenie Elbląga. Chwilę później próbował im wmówić, że znalezione podczas przeszukania skradzione przedmioty, znalazł na… śmietniku. Mowa o pewnym 35-latku zatrzymanym do sprawy kradzieży.

Policjanci z Wydziału Do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali 35-latka podejrzewanego o dokonanie kilku kradzieży na terenie Elbląga. Łupem mężczyzny padały elektronarzędzia oraz rowery. Te pierwsze zabierał najczęściej z samochodów do których się włamywał. W mieszkaniu znaleziono również pieczątki. 35-latek ukradł je z zaparkowanego audi. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli także elektroniczną wagę i pudełka z foliowymi zawiniątkami z suszem i białą substancją.

Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się że jest to marihuana i amfetamina. 35-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie przed sądem za kradzieże z włamaniem oraz posiadanie narkotyków. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

BRAK KOMENTARZY