Jak przedstawia się tryb pracy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej?

0
229
Fasada budynku Filharmonii Warmińsko- Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

W związku z sytuacją epidemiczną Filharmonia Warmińsko-Mazurska jest zamknięta od 12 marca. Koncerty zostały odwołane lub przełożone na inny termin.

Zwroty będą możliwe, gdy sytuacja się ustabilizuje i kasa zostanie ponownie otwarta. Wszystkie ważne komunikaty zostają umieszczane na bieżąco na stronie Filharmonii: www.filharmonia.olsztyn.pl

Informacje te ukazują się także w naszych mediach społecznościowych, które przejęły obecnie funkcję głównego kontaktu z naszymi melomanami. Za pośrednictwem naszych profili na facebooku oraz instagramie (filharmonia.olsztyn) staramy się utrzymywać społeczność naszych melomanów zapewniając im kontakt z naszymi muzykami i z muzyką. 
Umieszczamy nagrania zarówno Filharmonii jak i informujemy o darmowych streamingach koncertów i spektakli czołowych instytucji muzycznych świata. Codziennie rano (pon-pt) na naszym facebookowym profilu umieszczamy przegląd kulturalny przynajmniej trzech różnych wydarzeń, które polecamy tego dnia naszym melomanom do obejrzenia. Dbając o zaspokojenie różnych gustów, podajemy różnorodne propozycje w obrębie opery, symfoniki i kameralistyki.Ten niełatwy czas będziemy także urozmaicać różnymi zabawami facebookowymi i ciekawostkami związanymi z muzyką klasyczną – informują przedstawiciele Filharmonii.

BRAK KOMENTARZY