Zmiana terminu prac na Partyzantów i Bema

0
555

W związku prognozowanymi na przyszły tydzień niskimi temperaturami termin wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu na Partyzantów i pl. Bema zostanie przesunięty o tydzień (9/10 lutego).

W związku z kolejnym etapem prac przy modernizacji ulicy Partyzantów, na najbliższą noc (2/3 lutego) zaplanowane było wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu. W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, wprowadzenie zmian w tym czasie nie będzie możliwe. Wykonawca wyznaczył nowy termin.

Zamknięcie ul. Partyzantów od ul. Lanca do Placu Bema (dostęp jedynie do posesji) oraz udostępnienie kierowcom jednokierunkowego przejazdu z ronda Bema w ulicę Kopernika nastąpi w nocy z piątku na sobotę (9/10 lutego).

Tymczasowy objazd z ronda Bema w kierunku 1 Maja prowadzić będzie ulicami: Kopernika, Mickiewicz, Lanca. Natomiast, aby dotrzeć z ul. 1 Maja do ronda Bema trzeba będzie pojechać ulicami: Lanca, Mickiewicza, Kościuszki, Kętrzyńskiego.

Przypominamy również, że czas między 15 grudnia a 15 marca, w myśl kontraktu, jest czasem, gdy wykonawcy mogą realizować prace, jeśli warunki pozwolą, ale nie muszą. Prognozowane na przyszły tydzień niskie temperatury nie pozwolą na jakościową realizację zadania, stąd taka decyzja.

[schemat organizacji]

BRAK KOMENTARZY