Znęcał się nad matką. Szarpał, gryzł

0
703
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

25-latek pokłócił się z swoją matką, szarpał ją za włosy. Mężczyzna został zatrzymany.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o awanturze domowej. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że 25-latek znajdując się pod znacznym działaniem alkoholu awanturował się na mieście dlatego pokrzywdzona pojechała po niego, żeby przywieźć go do domu.

Kiedy dojechali na posesję mężczyzna zaczął być agresywny wobec swojej mamy, wyzywał ją, szarpał za włosy, a także gryzł. Jak kobieta zadzwoniła po pomoc, 25-latek oddalił się w nieznanym kierunku.

Mieszkaniec Susza po chwili wrócił na posesję rodziców, gdzie został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się nad swoją matką, wyzywał ją, bił, niszczył sprzęt domowy, popychał, bił pięściami po głowie.

Kobieta miała już dość takiego traktowania, dlatego o pomoc poprosiła policjantów. Na podstawie zgromadzonych materiałów, sąd zastosował wobec sprawcy przemocy domowej środek zapobiegawczy – tymczasowy areszt. 25-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

BRAK KOMENTARZY