Night Power 2019!

0
636

W sobotę 22 czerwca na dachu Olsztyńskiej Galerii Warmińskiej królowały szybkie i zwinne auta, zapach palonej gumy, benzyny i kłęby dymu z opon. Jedyna w swoim rodzaju impreza motoryzacyjna powróciła do stolicy warmii i mazur!

W tym roku driftingowa trasa była dłuższa niż w trakcie ostatniej edycji. Rywalizowało ze sobą więcej zawodników. Chętne osoby mogły także poczuć jak to jest przejechać się driftowozem i wykupić przejazd Drift Taxi. Tradycyjnie już mogliśmy na dachu zobaczyć także targi motoryzacyjne, park maszyn rodem z torów wyścigowych czy wystawę egzotycznych aut.

Za kierownicami swoich aut mogliśmy zobaczyć najlepszych kierowców driftingowych w kraju i na świecie, m.in. Marek Wartałowicz, który zdobył 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Driftingowych Mistrzostw Polski 2017, Pawła Trelę, Igora Stolarka, Łukasza Laskowskiego i pierwszą profesjonalną driftingową zawodniczkę w Polsce – Karolinę Pilarczyk, która posiada licencję wyścigową oraz profesjonalne licencje driftingowe organizacji polskich i zagranicznych, co uprawnia ją do udziału nie tylko w Driftingowych Mistrzostwach Polski, ale także w zawodach na całym świecie. Jest Podwójną Mistrzynią Europy w lidze kobiet i jedną z najbardziej liczących się zawodniczek w Europie.

Poniżej zapraszamy do naszej galerii:

BRAK KOMENTARZY