Drobna nalepka i miliony zaoszczędzonych minut

0
65
Etykiety widniejące na produktach mocno zakorzeniły się w świadomości konsumentów

Etykiety widniejące na produktach mocno zakorzeniły się w świadomości konsumentów. Jedni dokładnie czytają znajdujące się na nich informacje, inni zwyczajnie ignorują, stawiając ponadto uczucie przyjemności wynikające z konsumpcji. Etykiety pełnią jeszcze jedną ważną funkcję – usprawniają procesy logistyczne, pozwalając zaoszczędzić setki godzin milionom ludzi na świecie.

Dwie dekady innowacyjnych rozwiązań

Usprawnienie wszelkich procesów logistycznych, zarówno na halach, jak i w magazynach czy w transporcie ma niebagatelne znaczenie w dzisiejszych czasach. Prawidłowo otagowane produkty zapewniają sprawny przepływ działań, co przekłada się na efektywność pracy. Takie rozwiązania możliwe są między innymi dzięki firmie IBCS Poland, która od niespełna dwudziestu lat z powodzeniem dostarcza rozwiązania optymalizujące procesy logistyczne.

Silnym punktem przedsiębiorstwa jest drukarnia etykiet, którą obsługuje zespół doświadczonych specjalistów. Dzięki pracy ponad 60 fachowców pracujących w Warszawie i w Nowym Sączu, firma jest w stanie dostarczyć etykiety dostosowane do potrzeb klienta, które są zgodne z aktualnymi przepisami prawa i wymogami dystrybutorów oraz światowych standardów logistycznych.

Współpraca światowej skali

Wypracowywana latami pozycja jednej z dynamicznie rozwijających się firm przynosi owoce w postaci znanych i cenionych kontrahentów. Współpracę z IBCS Poland podjęły do tej pory takie giganty, jak Auchan Polska, Farmacol, Sokołów, Grupa Muszkieterów, UPS Polska, DHL Express, Raben czy salony meblowe Black Red White.

Wzajemne wsparcie

IBCS Polska to część międzynarodowej grupy IBCS, która dostarcza swoje rozwiązania na obszarze Europy Zachodniej. Łącznie w sektorze tym zatrudnia się ponad 170 specjalistów, którzy proponują swoje działania w Polsce, Czechach, Słowacji, Bułgarii i Węgrzech. Międzynarodowa współpraca sprzyja bieżącej wymianie doświadczeń. Znakomite wsparcie stanowią liczne szkolenia (co potwierdzają uzyskane certyfikaty) oraz praktyki międzynarodowe, które pogłębiają bieżącą wiedzę.

Oferta IBCS Polska

Specjaliści przedsiębiorstwa oferują konsultacje, analizę i projekt obsługi procesów logistycznych, dzięki którym praca w magazynie, w sektorze transportowym czy na halach hurtowych i detalicznych zostanie zoptymalizowana. Klienci mogą liczyć też na sprawną realizację każdego projektu i wdrożenie rozwiązań wraz z asystą, szkoleniem czy przygotowaniem specjalistycznej dokumentacji. IBCS Polska fachowo doradzi jakie technologie mogą wykorzystać firmy transportowe, aby sprawnie zbierać dane w czasie rzeczywistym.

Etykiety dopasowane do potrzeb

Firma Etyfol oferuje usługi drukowania etykiet dopasowane do każdej branży. Projektowane nalepki charakteryzują się trwałością i atrakcyjnym wzornictwem. Szczegółowe informacje dotyczące oferty produktowej przedsiębiorstwa znajdują się na stronie etyfol.pl. Oprócz precyzyjnej misji firmy znajduje się tam także baza wiedzy, przybliżająca użytkownikom zakres proponowanych usług oraz informacje dotyczące całego asortymentu.

BRAK KOMENTARZY