Bezpieczny Olsztyn

0
1062

Pokazy służb ratowniczych, konkursy oraz dużo dobrej muzyki. Zapraszamy do zabawy i rozmowy o bezpieczeństwie.

W sobotę (9 września) na Starym Mieście,  o 14:00 rozpocznie się impreza z cyklu „Bezpieczny Olsztyn”. Tego typu wydarzenie organizowane jest w Olsztynie po raz 17. Tradycyjnie, tematycznie związane będzie z szeroko pojętym bezpieczeństwem. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji dla dorosłych i dla dzieci. W programie koncerty, konkursy z nagrodami oraz pokazy sprawnościowe służb ratowniczych, które poza swoimi umiejętnościami zaprezentują specjalistyczny sprzęt.

Nie zabraknie też dobrej muzyki i tańca. W pierwszej części, na Scenie Staromiejskiej, zagra Świąteczna Kapela z Dobrego Miasta. Tu również zobaczymy  taneczne Show w wykonaniu Studia Tańca Monstars. Wieczorem, w Amfiteatrze im. Czesława Niemena, wystąpi Sara Szymczak z zespołem, a gwiazdą wieczoru będzie Katarzyna Jamróz z zespołem. Koncert wzbogaci pokaz tańca współczesnego w wykonaniu tancerzy Rave Dance Studio.

Impreza to jedno z działań realizowanych w ramach programu „Bezpieczny Olsztyn”. Jego idea zrodziła się 17 lat temu, a celem była poprawa bezpieczeństwa w Olsztynie, poprzez  popularyzację odpowiednich zachowań.

BRAK KOMENTARZY