Znęcał się nad rodziną

0
678

Sąd Rejonowy w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec mieszkańca gminy Działdowo. 

W trakcie posiedzenia sąd zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu wobec 38-letniego mieszkańca gminy Działdowo. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w związku z podejrzeniem stosowania przemocy wobec członków swojej rodziny.

W oparciu o zgromadzone dowody funkcjonariusze przedstawili zatrzymanemu zarzuty popełnienia przestępstwa polegającego na stosowaniu przemocy w rodzinie, jak również usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojej żony. Prokurator na wniosek Policji zwrócił się do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, wobec tego mężczyzny.

Sąd po przeanalizowaniu złożonego materiału dowodowego przychylił się do tego wniosku. Podejrzany do czasu rozprawy sądowej będzie przebywał w areszcie. Za popełnione czyny grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

BRAK KOMENTARZY