Zmiany kadrowe w warmińsko-mazurskich jednostkach policji

0
252

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał nowych zastępców komendantów miejskich i powiatowych Policji w garnizonie warmińsko-mazurskim.

Z dniem 21 maja 2024 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu podinsp. Zbigniewa Przyborowskiego – zastępcę naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu, pełniącego obowiązki służbowe na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu.

Z dniem 21 maja 2024 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu podinsp. Marka Tarwackiego  – naczelnika Wydziału Kryminalnego KMP w Elblągu, pełniącego obowiązki służbowe na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu.

Z dniem 21 maja 2024 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku podinsp. Magdalenę Dembińską  – zastępcę naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Giżycku, pełniącą obowiązki służbowe na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Giżycku.

Z dniem 21 maja 2024 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi podinsp. Marcina Wysockiego  – naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Gołdapi, pełniącego obowiązki służbowe na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi.

Z dniem 21 maja 2024 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim podinsp. Iwonę Wojciechowską – naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Lidzbarku Warmińskim, pełniącą obowiązki służbowe na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim.

Z dniem 21 maja 2024 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Olecku podinsp. Marcina Gągalskiego – zastępcę naczelnika Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń KMP w Elblągu, pełniącego obowiązki służbowe na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Olecku.

BRAK KOMENTARZY