Zmarła Anna Wasilewska, posłanka KO

0
206
Anna Wasilewska nie żyje

Anna Wasilewska urodziła się 10 stycznia 1958 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Była pedagogiem, samorządowcem i politykiem, pełniła funkcję wiceprezydenta Olsztyna. Od 2010 do 2015 roku była członkiem zarządu województwa warmińsko-mazurskiego IV i V kadencji, posłanka na Sejm VIII i IX kadencji. To wielka strata dla regionu i wszystkich, którzy ją znali i z nią współpracowali.

“Wielka strata…Odeszła od nas Anna Wasilewska – samorządowiec, posłanka, niezwykle pracowita i skromna osoba. Aniu, to był zaszczyt z Tobą pracować…Do zobaczenia…” – napisał przewodniczący partii, Borys Budka.

“Dzisiaj odeszła od nas Anna Wasilewska, była wiceprezydent Olsztyna, członek zarządu województwa warmińsko-mazurskiego a w ostatnich latach posłanka na Sejm VIII i IX kadencji, bez reszty poświęcona sprawom Warmii i Mazur. Informację tę przyjęłam z ogromnym smutkiem. To strata, której nie da się wypełnić” – poinformowała  radna sejmiku wojewódzkiego Bernadeta Hordejuk.

Z kolei poseł Porozumienia, Michał Wypij zamieścił wpis w mediach społecznościowych o następującej treści: “Z przykrością dowiedziałem się o śmierci Anny Wasilewskiej. Odejście Pani Poseł to ogromna strata dla Warmii i Mazur, które kochała. Była Kobietą z niezwykłą klasą. Składam wyrazy współczucia rodzinie oraz bliskim Pani Poseł w tych trudnych chwilach…”

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ