Zamiast do Wielkiej Brytanii, trafił do aresztu

0
1282
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Na lotnisku Olsztyn – Mazury w Szymanach funkcjonariusze Straży Granicznej podczas odprawy paszportowej zatrzymali 34-latka z Torunia, który ma do odbycia karę w postaci 27 dni pozbawienia wolności.

Mężczyzna, który miał zamiar polecieć do Londynu, był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Toruniu. Szczycieńscy policjanci odebrali 34-latka od strażników granicznych. Najbliższe dni zamiast w Wielkiej Brytanii spędzi on w areszcie śledczym.

Wczoraj wieczorem podczas wykonywania odprawy paszportowej w Porcie Lotniczym Olsztyn – Mazury w Szymanach, funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali 34-letniego mieszkańca Torunia. Mężczyzna uczestniczył w odprawie tuż przed wylotem do Londynu. Funkcjonariusze Straży Granicznej podczas potwierdzania tożsamości mężczyzny ustalili, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Toruniu, do odbycia kary zastępczej w postaci 27 dni pozbawienia wolności. Szczycieńscy policjanci, którzy zostali powiadomieni przez strażników granicznych, przejęli mężczyznę i osadzili go w policyjnej celi. Najbliższe dni 34-latek spędzi w areszcie śledczym.

esz/in

BRAK KOMENTARZY