Wypadek śmiertelny na DK-57 w miejscowości Nowiny. 53-letni kierowca volkswagena zderzył się czołowo z iveco

0
439

Szczycieńskiej służby ratunkowe pracowały na miejscu tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło na DK-57 w miejscowości Nowiny. 

Oficer dyżurny szczycieńskiej komendy odebrał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Nowiny doszło do zderzenia się pojazdu ciężarowego z pojazdem typu autolaweta.

Na krajowej DK-57 w samym centrum miejscowości Nowiny, położonej w gminie Szczytno natychmiast pojawili się policjanci, strażacy oraz załoga karetki pogotowia. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 53-letni kierowca VW Craftera jadąc w kierunku miejscowości Wielbark z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechał nagle na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym marki Iveco.

Pomimo podjęcia natychmiastowej czynności mających na celu przywrócenie 53-latkowi czynności życiowych, mężczyzna zmarł na miejscu wypadku. Pojazdem ciężarowym podróżował 57-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Mężczyzna nie doznał obrażeń ciała wymagający dalszej jego hospitalizacji. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego do późnych godzin wieczornych pod nadzorem prokuratora pracowali szczycieńscy śledczy. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny pojazdów, zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków. Teraz wyjaśniać będą dokładne przyczyny i okoliczności tego śmiertelnego wypadku.

BRAK KOMENTARZY