Wylotówka na Szczytno będzie w nocy zamknięta

0
1518

Ul. Pstrowskiego w Olsztynie, przy wyjeździe w kierunku Szczytna – odcinek w lesie – będzie nieprzejezdna w nocy z czwartku na piątek (5/6 października). Zamknięcie nastąpi o 22:30 (czwartek, 5 października) i potrwa do 3:00 nad ranem (piątek, 6 października).

W tym czasie prowadzone będą prace mające na celu odpompowanie nadmiaru wody, która zbiera się na obszarze między ulicami Pstrowskiego, Piękna Góra i Masztowa oraz udrożnienie przepustu pod ul. Pstrowskiego. W czasie prac będzie obowiązywać objazd. Podróżujący z Olsztyna w kierunku Szczytna kierowani będą objazdem ul. Synów Pułku, Sikorskiego, Płoskiego dalej drogą wojewódzką nr 598 do miejscowości Zgniłocha, a następnie DK 58 w kierunku Szczytna.

Podróżujący ze Szczytna w kierunku Olsztyna na skrzyżowaniu DK 53 z drogą powiatowa Purda – Butryny zostaną skierowani w kierunku Butryn, a następnie na drogę wojewódzką nr 598 w kierunku Olsztyna. Służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo będą wspomagać kierowców na początku (końcu) objazdu.

BRAK KOMENTARZY