Wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

0
244

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego z udziałem dwóch motorów. W wyniku zderzenia pojazdów niestety na miejscu zginął 66-letni kierowca motoroweru.

Oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że w rejonie ronda ks. Wojciecha Rogaczewskiego w Kętrzynie  doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch motocykli.

Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu tego zdarzenia wynika, że na Alei Pileckiego kierujący motocyklem 45-latek podczas manewru wyprzedzania uderzył w kierującego motorowerem, który to z kolei rozpoczął manewr skrętu w lewo.

W wyniku zderzenia pojazdów niestety kierujący motorowerem 66-letni mieszkaniec miasta zginął na miejscu. Wszystkie czynności wykonywane na miejscu tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego są wykonywane pod nadzorem prokuratora. Droga obecnie jest zablokowana. Funkcjonariusze kierują na objazdy.

BRAK KOMENTARZY