Włamał się do sklepu bo chciał napić się alkoholu

0
165

Świadkowie włamania do sklepu spożywczego dokonali obywatelskiego zatrzymania sprawcy. Łupem 36-letniego włamywacza padły trzy butelki alkoholu. Mężczyzna usłyszał już zarzut w tej sprawie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 23 na 24 lipca 2022 r. dyżurny giżyckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, które dotyczyło włamania do jednego ze sklepów spożywczych na terenie miasta. Na miejsce został wysłany patrol policji, który potwierdził zdarzenie.

W sklepie wybita została szyba w drzwiach wejściowych. W okolicach sklepu mundurowi zastali świadków tego zdarzenia, którzy dokonali obywatelskiego zatrzymania mężczyzny. 36-letni włamywacz miał przy sobie alkohol pochodzący z kradzieży. Były to trzy butelki wódki.  Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i doprowadzony do policyjnego aresztu.
W poniedziałek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do czego się przyznał. Powodem jego działania miała być chęć napicia się alkoholu. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

BRAK KOMENTARZY