Wigilijna pomoc w Elblągu

0
157

Jedną z najpiękniejszych elbląskich tradycji są Świąteczne Spotkania  połączone z wigilią dla mieszkańców. W tym roku Elbląg musiał zrezygnować ze świątecznego jarmarku. Władze miasta chcą jednak, aby Ci najbardziej potrzebujący, mogli jak co roku poczuć atmosferę świąt. Mimo pandemii – i wynikających z niej ograniczeń – Prezydent Witold Wróblewski zaprasza  elbląskie firmy gastronomiczne do uczestnictwa w akcji „Wigilijnej pomocy”.

Zasady przeprowadzenia akcji pn. „Wigilijna pomoc”

  1. Organizatorem  akcji „Wigilijna pomoc” jest Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

W ramach akcji Gmina Miasto Elbląg zleci i opłaci przygotowanie zestawów potraw wigilijnych, a także zorganizuje ich odbiór od restauratorów i dystrybucję wśród mieszkańców.

  1. Ilość wszystkich zestawów do przygotowania – 1000 zestawów – zadanie może być podzielone pomiędzy kilku restauratorów.
  1. W skład zestawu świątecznego wchodzą:

barszcz czerwony z uszkami lub pasztecikiem 300ml

Bigos wigilijny 200g

Pierogi z kapustą i grzybami 200g

Porcja ciasta 100g

Pieczywo

Sztućce jednorazowe

Porcje w naczyniach jednorazowych zgrzewanych folią, zapakowane w torbę papierową.

  1. Cena jednego zestawu: 30 zł brutto.

Rozliczenie z wykonawcą nastąpi na podstawie umowy i dostarczonej faktury.

  1. Do akcji zaproszonych zostanie max. 10  elbląskich firm gastronomicznych, które zgłoszą chęć udziału w akcji przesyłając swoje zgłoszenie w terminie do 10 grudnia 2020r. na adres: gastronomia@elblag.eu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Lista uczestników zostanie zamknięta i ogłoszona przed terminem, w momencie zgłoszenia się 10 uczestników. Wówczas każda z firm otrzyma zamówienie wykonania 100 zestawów.

W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń, ilość zamówionych zestawów przypadających na jedną firmę gastronomiczną zostanie proporcjonalnie zwiększona.

  1. Dystrybucja posiłków planowana jest w dniach 21 – 23 grudnia 2020r.
  1. Więcej informacji pod nr telefonu:

55 239 33 25 lub 55 239 33 23

 

BRAK KOMENTARZY