Wezwała policję, bo konkubent nie chciał wpuścić jej do … łóżka

0
189

Wizyty policjantów w mieszkaniu 60 – latki z Bartoszyc to nie rzadkość. Kobieta notorycznie dzwoni na numer alarmowy podając poważne argumenty. 

O interwencję poprosiła w nocy doskonale znana policjantom 60 – latka z Bartoszyc. Zaalarmowała policję twierdząc, że jej konkubent wyrzucił ją z mieszkania. Pomimo tego, że policjanci wiedzą, że 60 – latka często wymyśla fałszywe powody, dla których są wzywani, nie mogą zlekceważyć jej kolejnych próśb o pomoc. W mieszkaniu kobiety policjanci dowiedzieli się od nietrzeźwej 60 – latki, że zostali wezwali, bo jej konkubent nie chciał wpuścić jej do łóżka. Mężczyzna wszystkiemu zaprzeczył. W obecności policjantów kobieta położyła się spać.

Od stycznia 2021 roku policjanci interweniowali w mieszkaniu 60 – latki 10 krotnie. 8 z tych interwencji było bezzasadnych. Kobieta była karana mandatami, wobec niej kierowano wnioski o ukaranie do sądu. Kolejny wniosek o jej ukaranie trafi tam niebawem.

Osoby, które bezpodstawnie i nieodpowiedzialnie wzywają służby popełniają wykroczenie. Grozi za nie kara aresztu, ograniczenia wolności bądź grzywny do 1500 zł.

BRAK KOMENTARZY