Warmia Energa Olsztyna przenosi emocje do internetu

0
126

Wraz z początkiem maja klub uruchomił swój kanał na YouTube, gdzie umieszczane będą filmy instruktażowe z bezpiecznymi treningami dla dzieci. Zajęcia prowadzi trener Warmii Energa Olsztyn, Jarosław Knopik.

Prócz tego w zabawę z kibicami włączą się zawodnicy, którzy w ramach akcji „Energa Challange -zostań w domu i ćwicz” będą zachęcali treningami do aktywności w domu. Przypomnijmy, że jedną z atrakcji w trakcie spotkań ligowych były zajęcia Kids Camp powered by Energa, prowadzone po zakończeniu meczu. Trening prowadzili zawodnicy Warmii. Internetowa zabawa ma pozwolić na stały kontakt ze szczypiornistami zespołu ze stolicy Warmii i Mazur.

Już wkrótce klub zaprezentuje kibicom kolejną niebywałą niespodziankę: historyczne mecze Warmii Energa Olsztyn, z komentarzem trenera i meczowego spikera zespołu – Adama Maliny! Zawodnicy i działacze liczą, że to zapewni ogrom emocji wszystkim stęsknionym piłki ręcznej w ligowym wydaniu.  Już pierwszy mecz przyniesie wiele wspomnień, bo na „pierwszy ogień” ma pojawić się potyczka w 1/8 PGNiG Pucharu Polski z sezonu 2017/2018, gdy ekipa Warmii Energa Olsztyn podejmowała w hali Urania PGE Vive Kielce.

BRAK KOMENTARZY