W wypadku pod Nidzicą zginęły 2 osoby

0
305

Koło miejscowości Wikno samochód osobowy uderzył w drzewo. Autem podróżowały 4 osoby z Nidzicy. Na skutek zderzenia kierujący i pasażer ponieśli śmierć na miejscu. Dwaj pozostali pasażerowie zostali przetransportowani do szpitali. Na miejscu zdarzenia pracowali nidziccy policjanci nadzorem prokuratora, którzy będą wyjaśniać wszelkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Nidziccy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek (23.05.2024 r.) około godz. 21:00 na drodze powiatowej koło miejscowości Wikno (gm. Nidzica). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że na łuku drogi samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo.

Autem podróżowały 4 osoby z Nidzicy. W wyniku zderzenia, śmierć na miejscu poniósł 39-letni kierujący i 58-letni pasażer. Pozostali pasażerowie: 22-letnia kobieta i 28-letni mężczyzna zostali przetransportowani do szpitali. Na miejscu zdarzenia, do późnych godzin nocnych pracowali funkcjonariusze KPP w Nidzicy pod nadzorem prokuratora, którzy będą wyjaśniać wszelkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

BRAK KOMENTARZY