UWM zaprasza na dzień otwarty

0
326

Znany jest szczegółowy program Dnia Otwartego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 

Spotkanie z Pauliną Mikułą, autorką największego w Polsce kanału językowego na YouTube „Mówiąc Inaczej”, prelekcje przedstawicieli Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, występy artystyczne oraz wiele innych atrakcji. To jedynie część programu Dnia Otwartego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który odbędzie się 31 marca.

Dzień Otwarty UWM odbywa się pod hasłem „SpotkajMy się”. To okazja, aby bliżej poznać możliwości, jakie oferuje Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Dzięki prezentacji wydziałów, kół naukowych, organizacji kulturalnych, sportowych i spotkaniom ze studentami, znacznie łatwiej będzie podjąć decyzję zarówno o wyborze uczelni, jak i kierunku. Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece Uniwersyteckiej w godzinach 9-13.

Wszystko o rekrutacji na UWM

Najważniejsze informacje o rekrutacji przekażą przedstawiciele Biura ds. Studenckich, którzy od 9 do 9:30 zasiądą w Strefie Spotkań. To osoby, które wiedzą wszystko o aplikowaniu na studia: harmonogramie, dokumentach czy stypendiach. Chętnie podpowiedzą i doradzą również w kwestii wyboru kierunku. Punkt informacyjny Biura ds. Studenckich będzie można odwiedzić do godziny 13. Zlokalizowane jest na parterze.

Kortowo w czasach rektora

W Strefie Spotkań rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, dr hab. Jerzy Przyborowski, prof. UWM, opowie o czasach, kiedy sam był studentem. Zestaw pytań, łatwych i trudnych, zada rektorowi Piotr Szauer — redaktor naczelny Radia UWM FM. Jak wyglądało studiowanie w Kortowie? Co się zmieniło? Jaki wpływ na życie mają studia? O tym wszystkim od 9:30.

BRAK KOMENTARZY