Ukradła garnki i uderzyła sprzedawczynię

0
145

Ełccy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież rozbójniczą, do której doszło w jednym ze sklepów w mieście. Kobieta ukradła 2 garnki, a później uderzyła sprzedawczynię, która chciała odzyskać swój towar.

Do zdarzenia doszło w sklepie z artykułami domowymi w Ełku. Z ustaleń wynika, że nieznana pracownikom kobieta ukradła 2 garnki o wartości 105 złotych. Gdy sprzedawczyni zauważyła, że klientka wychodzi ze sklepu nie płacąc za towar, usiłowała ją zatrzymać. Spotkało się to z agresją. Kobieta w celu utrzymania skradzionych rzeczy uderzyła sprzedawczynię w twarz.

Ostatecznie po szarpaninie upuściła torbę z garnkami i uciekła. Gdy policjanci dostali informację o tym zdarzeniu natychmiast podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawczyni. Już następnego dnia 28-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Mieszkanka Ełku usłyszała zarzut kradzieży rozbójniczej. Została objęta dozorem policyjnym. Za przestępstwo kradzieży rozbójniczej grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Pod nadzorem prokuratury trwają czynności w tej sprawie.

BRAK KOMENTARZY