Ukradł w sklepie plastikowy pistolet, ale długo się nim nie nacieszył

0
304

Policjanci interweniowali w jednym ze sklepów samoobsługowych w Piszu. Otrzymali zgłoszenie, że młody mężczyzna dokonał kradzieży zabawki w postaci plastikowego karabinu wartości około 200 zł. 

W poniedziałek (7 marca br.) w godzinach popołudniowych policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z samoobsługowych sklepów na terenie miasta doszło do kradzieży. Młody mężczyzna wyniósł zabawkę w postaci plastikowego karabinu wartości około 200 zł i nie płacąc oddalił się w nieznanym kierunku. Krótko po tym zdarzeniu funkcjonariusze zauważyli młodego mężczyznę wychodzącego z pobliskiej stacji paliw bez wymaganej maseczki. Był to 28-letni mieszkaniec Pisza dobrze znany policjantom z wcześniejszych kradzieży. Trzymał on w ręku kolorowy plastikowy karabin. Przyznał się, że chwilę wcześniej ukradł tą zabawkę w sklepie. Nie potrafił sensownie wytłumaczyć, dlaczego to zrobił.

Za dokonanie kradzieży otrzymał od policjantów mandat karny w wysokości 500 zł. Drugi mandat w kwocie 500 zł dostał od funkcjonariuszy za niestosowanie się do obowiązku zakrywania ust i nosa.

BRAK KOMENTARZY