Ugodził nożem znajomego. Ofiara zmarła

0
378

Bartoszyccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności ugodzenia nożem mieszkańca miasta. Pokrzywdzony 39–latek z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala w Bartoszycach, a następnie do Olsztyna, gdzie niestety po trzech dniach zmarł.

Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym ugodzenia nożem. Do zdarzenia doszło w jednym z bartoszyckich mieszkań podczas spotkania, na którym pity był alkohol. Ugodzony nożem 39–latek w trybie pilnym trafił do bartoszyckiego szpitala. Policjanci w tej sprawie zatrzymali trzech mężczyzn. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu 27–latkowi zarzutu przestępstwa spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Bartoszycach aresztował 27–latka na 3 miesiące. Niestety w nocy z soboty na niedzielę (30.04/01.05) ugodzony nożem 39–latek zmarł w szpitalu w Olsztynie. Z uwagi na tragiczny finał tego zdarzenia, konieczna będzie zmiana kwalifikacji prawej zarzucanego 27–latkowi przestępstwa.

BRAK KOMENTARZY