Trzy groźne wypadki w Iławie i okolicach

0
564

W Iławie i jej okolicach doszło do trzech groźnych zdarzeń drogowych. Ucierpiało w nim m.in. 7-letnie dziecko. 

Do pierwszego zdarzenia doszło w czwartek (22.09.2022 r.)  kilka minut po godzinie 4:00. Oficer dyżurny iławskie został poinformowanym o samochodzie, który uderzył w drzewo. Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 29 – latka kierująca vw na prostym odcinku drogi w wyniku nagłego wtargnięcia zwierzyny leśnej straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w drzewo. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Tymczasem przed 15:00 w Lubawie 21 – latek kierujący roverem nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu dla pieszych i potrącił go. 7 – latek został przetransportowany do szpitala w Olsztynie.

Natomiast po 20:00 doszło do kolejnego zdarzenia  tym razem na terenie gminy Lubawa. Wstępnie okazało się, że 51 –latek kierujący citroenem na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z nieoświetlonym motorowerzystą. 16 – latek również został przetransportowany do szpitala w Olsztynie.

BRAK KOMENTARZY